Drożej na autostradzie A2

Od 31 marca od godz. 6.00 obowiązują wyższe stawki na Autostradzie Wielkopolskiej na odcinku Nowy Tomyśl - Konin
Drożej na autostradzie A2 Od 31 marca obowiązują wyższe stawki na Autostradzie Wielkopolskiej na odcinku Nowy Tomyśl - Konin Od 31 marca od godz. 6.00 obowiązują wyższe stawki na Autostradzie Wielkopolskiej na odcinku Nowy Tomyśl - Konin Podwyżka dotyczy koncesyjnego fragmentu autostrady A2. Wyższe opłaty obowiązują dwóch kategorii pojazdów: I kategorii (motocykle i pojazdy o dwóch osiach) oraz V kategorii (pojazdy ponadnormatywne). Cena wzrośnie o 1 zł brutto za przejazd średnio 50 km autostrady. Podwyżka wynosi zatem 2 grosze za przejazd 1 km autostrady samochodem osobowym. Wzrost nie jest duży, ale użytkowanie polskich autostrad systematycznie staje się coraz droższe.
Na razie bezpłatne - niemieckie autostrady Płatne niemieckie autostrady dla obcokrajowców

Podwyżka dotyczy koncesyjnego fragmentu autostrady A2. Wyższe opłaty obowiązują dwóch kategorii pojazdów: I kategorii (motocykle i pojazdy o dwóch osiach) oraz V kategorii (pojazdy ponadnormatywne).

Cena wzrośnie o 1 zł brutto za przejazd średnio 50 km autostrady. Podwyżka wynosi zatem 2 grosze za przejazd 1 km autostrady samochodem osobowym. Wzrost nie jest duży, ale użytkowanie polskich autostrad systematycznie staje się coraz droższe.

Stawki opłat na Autostradzie Wielkopolskiej

Więcej o:
Komentarze (2)
Drożej na autostradzie A2
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Kula

    0

    A ja wolę szybciej i bezpieczniej być na miejscu, ale jeżdżę tamtędy 2x w roku, więc nie chcę wracać do tego koszmaru z tirami, mimo złodziejskich cen...

  • Gość: Myslacy

    0

    Za 40zl wole pojechac stara A2 i zjesc dobry obiad przed Slubicami. Deko wolniej ale przynajmniej z widokami ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX