Subaru obniża ceny

Subaru Import Polska obniżyło ceny na modele XV oraz Forester. Pozytywna zmiana dla klientów jest wynikiem korzystnego kursu jena japońskiego i optymalizacji logistyki dostaw samochodów
Subaru obniża ceny Subaru Import Polska obniżyło ceny na modele XV oraz Forester Subaru Import Polska obniżyło ceny na modele XV oraz Forester. Subaru XV potaniało średnio o 9 proc., a Forester o 7 proc. Pozytywna zmiana dla klientów jest wynikiem korzystnego kursu jena japońskiego i optymalizacji logistyki dostaw samochodów Subaru XV potaniało średnio o 9 proc., a Forester o 7 proc. Oto przykładowe nowe ceny obu modeli, w nawiasach uprzednie ceny: - XV 2.0 Comfort 23 700 euro (27 570 euro) - Forester XT Comfort 33 000 euro (39 000 euro) Polski importer informuje, że decyzja o obniżeniu cen została podjęta pomimo ograniczeń dostaw na rynek europejski wynikających z przekraczającego możliwości produkcyjne Fuji Heavy Industries zapotrzebowania na samochody Subaru na rynkach światowych. Krok ten ma na celu w pierwszym rzędzie ułatwienie sympatykom marki wejścia do grona posiadaczy samochodów Subaru, jako że samo zwiększenie wolumenu sprzedaży wobec ograniczeń dostaw raczej nie będzie możliwe.
Subaru BR-Z kontra Toyota GT86 Subaru BRZ kontra Toyota GT86 | Test wideo

Subaru XV potaniało średnio o 9 %, a Forester o 7%. Oto przykładowe ceny obu modeli, w nawiasach uprzednie ceny:

- XV 2.0 Comfort: 23 700 euro (27 570 euro)

- Forester XT Comfort: 33 000 euro (39 000 euro)

Sprawdź ceny używanego Subaru XV

Polski importer informuje, że decyzja o obniżeniu cen została podjęta pomimo ograniczeń dostaw na rynek europejski wynikających z przekraczającego możliwości produkcyjne Fuji Heavy Industries zapotrzebowania na samochody Subaru na rynkach światowych. Krok ten ma na celu w pierwszym rzędzie ułatwienie sympatykom marki wejścia do grona posiadaczy samochodów Subaru, jako że samo zwiększenie wolumenu sprzedaży wobec ograniczeń dostaw raczej nie będzie możliwe.

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru Impreza WRX STI x 3 | Test | 20 lat ikony

Subaru Impreza WRX STI