Salon Genewa 2014 | Jeep Wrangler Rubicon X

Miłośnicy Jeepa wiedzą, że Rubicon to jedna z najciekawszych wersji Wranglera. Teraz, dzięki pakietowi X jest jeszcze atrakcyjniejsza
Jeep Wrangler Rubicon X Rubicon to jedna z najciekawszych wersji Wranglera. Dzięki pakietowi X jest jeszcze atrakcyjniejsza Rubicon X, zaprezentowany w Genewie, to najnowsza propozycja Jeepa dla rynku europejskiego. Auto pojawi się w salonach w drugime kwartale tego roku Rubicon to po prostu najbardziej terenowa odmiana Wranglera. Wyposażona jest standardowo m.in. w mocne mosty napędowe z blokadami mechanizmów różnicowych. To idealna propozycja, by z salonu ruszyć prosto w teren. Rubicon X, zaprezentowany w Genewie, to najnowsza propozycja dla rynku europejskiego. Z zewnątrz można go poznać po czarnym matowym grillu, podniesionej masce silnika, czarnych kołach o średnicy 17 cali, przyciemnianych szybach czy akcesoryjnym korku wlewu paliwa, z katalogu akcesoriów Mopar czy także akcesoryjnych progach. W środku znajdziemy skórzaną tapicerkę (czarną lub czerwoną), podgrzewane przednie siedzenia, skórzany wieniec kierownicy, czy system multimedialny z nawigacją, 6,5-calowym ekranem dotykowym, USB, AUX i odtwarzaczem DVD. Jeep Wrangler Rubicon X pojawi się w salonach w drugim kwartale tego roku. Do wyboru będzie silnik benzynowy V6 3.6 Pentastar o mocy 284 KM i momencie 347 Nm, lub wysokoprężny R4 2.8 CRD o mocy 200 KM i momencie 460 Nm. Obie jednostki współpracują z pięciobiegowym automatem.

Rubicon to po prostu najbardziej terenowa odmiana Wranglera. Wyposażona jest standardowo m.in. w mocne mosty napędowe z blokadami mechanizmów różnicowych. To idealna propozycja, by z salonu ruszyć prosto w teren.

Rubicon X, zaprezentowany w Genewie, to najnowsza propozycja dla rynku europejskiego. Z zewnątrz można go poznać po czarnym matowym grillu, podniesionej masce silnika,  czarnych kołach o średnicy 17 cali, przyciemnianych szybach, czy akcesoryjnym korku wlewu paliwa, z katalogu akcesoriów Mopar, czy także akcesoryjnych progach.

W środku znajdziemy skórzaną tapicerkę (czarną, lub czerwoną), podgrzewane przednie siedzenia, skórzany wieniec kierownicy, czy system multimedialny z nawigacją, 6,5-calowym ekranem dotykowym, USB, AUX i odtwarzaczem DVD.

Jeep Wrangler Rubicon X pojawi się w salonach w drugim kwartale tego roku. Do wyboru będzie silnik benzynowy V6 3.6 Pentastar o mocy 284 KM i momencie 347 Nm, lub wysokoprężny R4 2.8 CRD o mocy 200 KM i momencie 460 Nm. Obie jednostki współpracują z pięciobiegowym automatem.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Genewa 2014 | Jeep Renegade | Model dla ludu

Salon Genewa 2014 | Jeep Renegade | Model dla ludu

Więcej o: