A2 DO EUROPY | Mobilny Przewodnik po drogach w Europie

Jeśli wybieracie się na ferie zimowe czy nawet krótki wyjazd na narty, Autostrada Wielkopolska SA przygotowała przydatną aplikację - "A2 DO EUROPY". jest to przydatny przewodnik, który umożliwia obliczenie kosztów podróży do najbardziej popularnych, europejskich miejscowości narciarskich i nie tylko. Partnerem projektu jest moto.pl

Aplikacja "A2 DO EUROPY" ma bardzo szeroki zakres funkcji. Możecie obliczyć koszty podróży czy sprawdzić jakie przepisy obowiązują w wyszczególnionych krajach.

To przydatny przewodnik, który obliczy koszty podróży i pozwoli zapoznać się z przepisami w poszczególnych krajach. W czytelny sposób przedstawia co w danym kraju nam wolno, a czego powinniśmy się wystrzegać. Stosując się do tych porad pozwoli uniknąć nieprzewidzianych wydatków na mandaty i pozwoli spokojnie spędzić wakacje. Czy wiedzieliście np. że w Austrii zakup 10 dniowej winiety na autostradę kosztuje tylko 9 euro, a w Czechach za jej brak zapłacisz 15000 koron (około 2300 zł)?

TU znajdziesz aplikację "A2 DO EUROPY":

link 1

link 2

Po podaniu znajdującej się w systemie miejscowości docelowej aplikacja wyliczy szacunkowy koszt potrzebnego paliwa, wyświetli przydatne numery telefonów (alarmowe, konsulaty etc.) czy pokaże koszt opłat autostradowych.

A2 DO EUROPY

TU znajdziesz aplikację "A2 DO EUROPY"