Salon Genewa 2014 | Volvo Ocean Race oraz V70 & XC70 Edition

Na nadchodzącym salonie genewskim (6-16 marca) Volvo przedstawi już piątą edycję modeli inspirowanych żeglarstwem, a także specjalne odmiany V70 i XC70
Volvo Ocean Race Salon Genewa 2014 Na nadchodzącym salonie genewskim (6-16 marca) Volvo przedstawi piątą już edycję modeli inspirowanych żeglarstwem, a także specjalne odmiany V70 i XC70. Samochody w edycji Volvo Ocean Race są dostępne w czterech kolorach nadwozia: Ocean Blue II, Bright Silver, Black Sapphire i Crystal White. Wyróżnikiem są specjalne aluminiowe obręcze kół we wzorze "Portunus", które w V40 i V40 Cross Country mają rozmiar 17 cali, a w V60 i XC60 o cal więcej. O żeglarskiej wersji informują emblematy "Volvo Ocean Race" umieszczono na przednich błotnikach oraz we wnętrzu. Taką grafiką system multimedialny wita też pasażerów na pokładzie. Fotele wykończone są skórzaną tapicerką, z którą kontrastują pomarańczowe przeszycia (można je znaleźć jeszcze na boczkach drzwi i dywanikach). Produkcja modeli Volvo Ocean Race rozpocznie się wiosną. Volvo oczekuje, że w latach 2014-2015 sprzeda ponad 16 tys. samochodów z tej serii. Regaty Volvo Ocean Race odbywają się co trzy lata. Najbliższa edycja rozpocznie się 4 października 2014 roku i zakończy 27 lipca 2015 roku w Goteborgu. W tym roku mija już 40 lat od rozegrania pierwszego wyścigu żeglarskiego dookoła Ziemi. W Genewie Volvo zaprezentuje również modele V70 i XC70 Edition, przygotowane dla klientów oczekujących bardziej dynamicznego wyglądu i pewniejszego prowadzenia. Auta cechują się wieloma czarnymi detalami na wysoki połysk (elementy grilla i tylnej klapy, ramki szyb i obudowy lusterek bocznych). W V70 srebrne felgi w rozmiarze 17 cali są w standardzie. Dopłaty wymagają czarne "17-ki" i "18-ki" w lśniącej czerni. W XC70 18-calowe obręcze są seryjne. W obu modelach fotele pokryte są czarną skórą z kremowymi szwami, które są obecne także na boczkach drzwi, podłokietniku, dywanikach i kole kierownicy. Volvo V70 i XC70 Edition również trafią do produkcji na wiosnę. Firma szacuje, ze w od 2014 do 2016 roku nabywców znajdzie ok. 15 tys. egzemplarzy.
Modele Volvo z nowymi silnikami Volvo z nowymi silnikami | Polskie ceny

Samochody w edycji Volvo Ocean Race są dostępne w czterech kolorach nadwozia: Ocean Blue II, Bright Silver, Black Sapphire i Crystal White. Wyróżnikiem są specjalne aluminiowe obręcze kół we wzorze "Portunus", które w V40 i V40 Cross Country mają rozmiar 17 cali, a w V60 i XC60 o cal więcej. O żeglarskiej wersji informują emblematy "Volvo Ocean Race" umieszczono na przednich błotnikach oraz we wnętrzu. Taką grafiką system multimedialny wita też pasażerów na pokładzie. Fotele wykończone są skórzaną tapicerką, z którą kontrastują pomarańczowe przeszycia (można je znaleźć jeszcze na boczkach drzwi i dywanikach). Produkcja modeli Volvo Ocean Race rozpocznie się wiosną. Volvo oczekuje, że w latach 2014-2015 sprzeda ponad 16 tys. samochodów z tej serii.

Volvo V40 na rynku wtórnym

Regaty Volvo Ocean Race odbywają się co trzy lata. Najbliższa edycja rozpocznie się 4 października 2014 roku i zakończy 27 lipca 2015 roku w Goteborgu. W tym roku mija już 40 lat od rozegrania pierwszego wyścigu żeglarskiego dookoła Ziemi.

W Genewie Volvo zaprezentuje również modele V70 i XC70 Edition, przygotowane dla klientów oczekujących dynamiczniejszego wyglądu i pewniejszego prowadzenia. Auta cechują się wieloma czarnymi detalami na wysoki połysk (elementy grilla i tylnej klapy, ramki szyb i obudowy lusterek bocznych). W V70 srebrne felgi w rozmiarze 17 cali są w standardzie. Dopłaty wymagają czarne "17-ki" i "18-ki" w lśniącej czerni. W XC70 18-calowe obręcze są seryjne. W obu modelach fotele pokryte są czarną skórą z kremowymi szwami, które są obecne także na boczkach drzwi, podłokietniku, dywanikach i kole kierownicy.

Volvo V70 i XC70 Edition również trafią do produkcji na wiosnę. Firma szacuje, ze w od 2014 do 2016 roku nabywców znajdzie ok. 15 tys. egzemplarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Volvo XC90 | Blisko, coraz bliżej

Volvo XC 90

Więcej o:
Komentarze (7)
Salon Genewa 2014 | Volvo Ocean Race oraz V70 & XC70 Edition
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • arturx2

    Oceniono 6 razy 2

    W wolnej chwili skonfiguruj sobie pierwsze lepsze vW w przeciętnej wersji, kopary wam poopadają. Taka Passat w wersji nadającej się do jazdy, z silniczkiem 1.4 turbo, ręczną skrzynią i paroma gadżetami typu ksenony i kamera cofania wychodzi w cenie Daci w dobrze wyposażonej wersji.

  • przemekthor

    Oceniono 14 razy 0

    W wolnej chwili skonfigurujcie sobie pierwsze lepsze volvo w przeciętnej wersji, kopary wam poopadają. Taka V40-ka w wersji nadającej się do jazdy, z silniczkiem 1.6 turbo, ręczną skrzynią i paroma gadżetami typu ksenony i kamera cofania wychodzi w cenie passata kombi w dobrze wyposażonej wersji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX