Salon Genewa 2014 | McLaren 650S

Nadchodzący salon samochodowy w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnego McLarena. Oto pierwsze zdjęcia nowego supersamochodu z Wielkiej Brytanii
McLaren 650S Nadchodzący salon samochodowy w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnego McLarena Nadchodzący salon samochodowy w Genewie będzie miejscem światowej premiery McLarena 650S. Dokładne dane techniczne i osiągi pojazdu poznamy tuż przed targami Pojazd będzie oferowany obok modelu 12C (McLaren P1 został już wyprzedany). Oznaczenie 650S odnosi się do mocy, jaką generuje zmodyfikowany silnik V8 twin turbo o pojemności 3,8 litra - 650 PS/641 KM. Litera "S", jak można się domyślić, oznacza "Sport". Dokładne dane techniczne i osiągi pojazdu poznamy tuż przed targami. Wiadomo już, że auto będzie szybsze od 12C. 650S to w zasadzie bardziej sportowa, zmodernizowana wersją 12C. Oba samochody wyglądają podobnie. Wyjątkiem jest przód, inspirowany modelem P1. Producent podaje, że przestylizowane elementy zwiększyły siłę docisku o 24 proc. przy prędkości 240 km/h. McLaren 650S będzie oferowany w nadwoziu Coupe i Spyder. Sprzedaż rozpocznie się wiosną br.
Porsche 918 Spyder Najdroższe auto na polskim rynku?

Pojazd będzie oferowany obok modelu 12C (McLaren P1 został już wyprzedany). Oznaczenie 650S odnosi się do mocy, jaką generuje zmodyfikowany silnik V8 twin turbo o pojemności 3,8 litra - 650 PS/641 KM. Litera "S", jak można się domyślić, oznacza "Sport". Dokładne dane techniczne i osiągi pojazdu poznamy tuż przed targami. Wiadomo już, że auto będzie szybsze od 12C.

Używane Ferrari - sprawdź oferty

650S to w zasadzie bardziej sportowa, zmodernizowana wersją 12C. Oba samochody wyglądają podobnie. Wyjątkiem jest przód, inspirowany modelem P1. Producent podaje, że przestylizowane elementy zwiększyły siłę docisku o 24 proc. przy prędkości 240 km/h.

McLaren 650S będzie oferowany w nadwoziu Coupe i Spyder. Sprzedaż rozpocznie się wiosną br.

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari California  T Ferrari California T z silnikiem turbo

Więcej o: