Limitowane Mitsubishi ASX RalliArt w Polsce

W polskiej ofercie Mitsubishi pojawiła się nowa seria limitowana najpopularniejszego modelu ASX. Poza stylistycznymi dodatkami z logo RalliArt, crossover w tej wersji charakteryzuje się mocnym silnikiem Diesla z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4x4
Mitsubishi ASX RalliArt w Polsce W polskiej ofercie Mitsubishi pojawiła się nowa seria limitowana ASX W polskiej ofercie Mitsubishi pojawiła się nowa seria limitowana najpopularniejszego modelu ASX - RalliArt. ASX 2.2 D-ID AT RalliArt kosztuje 129 990 zł W polskiej ofercie Mitsubishi pojawiła się nowa seria limitowana najpopularniejszego modelu ASX. Poza stylistycznymi dodatkami z logo "RalliArt", crossover w tej wersji charakteryzuje się mocnym silnikiem Diesla z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4x4. ASX w wydaniu RalliArt (oddział Mitsubishi zajmujący się rajdami samochodowymi) wizualnie wyróżnia się światłami do jazdy dziennej w technologii LED, osłonami przedniego i tylnego zderzaka, czarnymi obręczami kół, podświetlanymi nakładkami na progach oraz materiałowo-skórzaną tapicerką z czerwonymi przeszyciami. Emblemat "RalliArt" umieszczono na oparciach foteli, dywanikach, przednich błotnikach i tylnej klapie samochodu. Przy okazji limitowanej wersji w modelu ASX debiutuje jednostka wysokoprężna 2.2 D-ID, znana z większego Outalndera. Turbodiesel generuje 150 KM mocy i 360 Nm momentu obrotowego, co przy nieznacznym przyroście masy (tylko 10 kg więcej od najcięższej konfiguracji 1.8 D-ID), zapewnia bardzo dobre osiągi przy niewygórowanym zużyciu paliwa, które według producenta wynosi średnio 5,8 l/100 km. W tej konfiguracji nie jest stosowany system stop/start. Nowością jest też automatyczna skrzynia biegów (do tej pory ASX występował tylko z silnikami 1.6 i 1.8 D-ID z ręczną przekładnią). Automat ma 6 przełożeń, które można zmieniać także przy pomocy łopatek umieszczonych przy kierownicy, jest też wyposażony w tryb pracy "Sport". Napęd przenoszony jest na 4 koła. Mitsubishi ASX 2.2 D-ID AT RalliArt kosztuje 129 990 zł. Obecnie na auto przewidziany jest rabat w wysokości 12 000 zł. Lakier metalizowany wymaga dopłaty 2 300 zł.
Mitsubishi Outlander 2.2 D-ID 4WD Fischer Mitsubishi Outlander 2.2 D-ID | Test

ASX w wydaniu RalliArt (oddział Mitsubishi zajmujący się rajdami samochodowymi) wizualnie wyróżnia się światłami do jazdy dziennej w technologii LED, osłonami przedniego i tylnego zderzaka, czarnymi obręczami kół, podświetlanymi nakładkami na progach oraz materiałowo-skórzaną tapicerką z czerwonymi przeszyciami. Emblemat "RalliArt" umieszczono na oparciach foteli, dywanikach, przednich błotnikach i tylnej klapie samochodu.

Przy okazji limitowanej wersji w modelu ASX debiutuje jednostka wysokoprężna 2.2 D-ID, znana z większego Outalndera. Turbodiesel generuje 150 KM mocy i 360 Nm momentu obrotowego, co przy nieznacznym przyroście masy (tylko 10 kg więcej od najcięższej konfiguracji 1.8 D-ID), zapewnia bardzo dobre osiągi przy niewygórowanym zużyciu paliwa, które według producenta wynosi średnio 5,8 l/100 km. W tej konfiguracji nie jest stosowany system stop/start.

Używane Mitsubishi ASX - sprawdź oferty

Nowością jest też automatyczna skrzynia biegów (do tej pory ASX występował tylko z silnikami 1.6 i 1.8 D-ID z ręczną przekładnią). Automat ma 6 przełożeń, które można zmieniać także przy pomocy łopatek umieszczonych przy kierownicy, jest też wyposażony w tryb pracy "Sport". Napęd przenoszony jest na 4 koła.

Mitsubishi ASX 2.2 D-ID AT RalliArt kosztuje 129 990 zł. Obecnie na auto przewidziany jest rabat w wysokości 12 000 zł. Lakier metalizowany wymaga dopłaty 2 300 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Mitsubishi Outlander Phev Mitsubishi Outlander PHEV - ceny

Mitsubishi Pajero Mitsubishi Pajero tańsze o 52 900 zł

Więcej o:
Komentarze (7)
Limitowane Mitsubishi ASX RalliArt w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 14

  akcyza... 2.2 pojemności

 • 4slash

  Oceniono 15 razy 11

  1,8 DID ma 150 KM i 320 Nm, dopłacać 30 000 PLN za 40 Nm i 0 KM to lekka przesada.

 • balduram

  Oceniono 4 razy 2

  Ile???!!!
  No chyba tylko fan błękitnego lakieru wywali tyle za ten wózek.
  Coś dziwnego zaczyna się dziać z cenami Japończyków, wcześniej Civic tourer, teraz ten ASX.

 • Gość: mck

  Oceniono 3 razy 1

  Chyba ktoś w Mitsubishi oszalał - ta cena jest od czapy. Za podobne pieniądze można kupić znacznie większego suva wielu innych marek. Jeśli uda im się sprzedać choć kilka sztuk tego ASXa, to będzie cud.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX