Audi S3 Limousine | Ceny

W polskich salonach marki z Ingolstadt można już zamawiać sportowe Audi S3 Limousine. Ceny zaczynają się od 169 570 zł
Audi S3 Limousine W polskich salonach marki z Ingolstadt można już zamawiać sportowe Audi S3 Limousine W polskich salonach marki z Ingolstadt można już zamawiać sportowe Audi S3 Limousine. Ceny zaczynają się od 169 570 zł. Marka premium powinna oferować klasyczne limuzyny, nawet w segmencie C. Jeśli podzielacie to zdanie, A3 Limousine jest obok Mercedesa CLA właśnie taką propozycją. W polskich salonach właśnie debiutuje najmocniejsza odmiana najmniejszego sedana Audi, S3 Limousine. Wyróżnia się delikatnie "podkręconym" wyglądem i 300-konnym silnikiem. Auto charakteryzuje się zmodyfikowanym wyglądem zderzaków, osłony chłodnicy Singleframe, wlotów powietrza, obudowy lusterek bocznych, progów i tylnego spojlera. W strefie dyfuzora znajdują się cztery owalne końcówki rur układu wydechowego, zaopatrzone w chromowane osłony. We wnętrzu S3 Limousine znajdziemy sportowe siedzenia (opcjonalnie fotele sportowe S), wskaźniki instrumentów z szarymi tarczami, a także czarne listwy dekoracyjne. Audi S3 Limousine wyposażono w sportowe zawieszenie obniżone o 25 mm w stosunku do A3. Za 18-calowymi kołami pracują olbrzymie hamulce. Przednie tarcze mają średnicę 340 mm. Progresywne wspomaganie kierownicy rośnie wraz ze skrętem kół. System wyboru dynamiki jazdy Audi Drive Select jest elementem wyposażenia seryjnego, a elektromagnetyczny system kontroli zawieszenia Audi Magnetic Ride dostępny jest opcjonalnie.Pod maską pracuje silnik 2.0 TFSI, który generuje moc 300 KM i moment obrotowy 380 Nm. Napęd na obie osie może przekazywać skrzynia ręczna o sześciu przełożeniach, lub dwusprzęgłowa S-Tronic. Audi S3 Limousine z manualną skrzynią biegów rozpędza się od zera do 100 km/h w 5,3 sekundy, a z przekładnią automatyczną S tronic w 4,9 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Poniżej znajdziecie wrażenia z pierwszych jazd nowym S3 Limousine. Nowy model w podstawowej wersji z manualną skrzynią biegów kosztuje 169 570 zł, a w wersji z przekładnią S-Tronic 178 370 zł.

Nowe Audi TT | Poznaj jego wnętrzeNowe Audi TT | Poznaj jego wnętrze

Marka premium powinna oferować klasyczne limuzyny, nawet w segmencie C. Jeśli podzielacie to zdanie, A3 Limousine jest obok Mercedesa CLA właśnie taką propozycją. W polskich salonach właśnie debiutuje najmocniejsza odmiana najmniejszego sedana Audi, S3 Limousine. Wyróżnia się delikatnie "podkręconym" wyglądem i 300-konnym silnikiem.

Auto charakteryzuje się zmodyfikowanym wyglądem zderzaków, osłony chłodnicy Singleframe, wlotów powietrza, obudowy lusterek bocznych, progów i tylnego spojlera. W strefie dyfuzora znajdują się cztery owalne końcówki rur układu wydechowego, zaopatrzone w chromowane osłony. We wnętrzu S3 Limousine znajdziemy sportowe siedzenia (opcjonalnie fotele sportowe S), wskaźniki instrumentów z szarymi tarczami, a także czarne listwy dekoracyjne.

Audi S3 - ogłoszenia

Audi S3 Limousine wyposażono w sportowe zawieszenie obniżone o 25 mm w stosunku do A3. Za 18-calowymi kołami pracują olbrzymie hamulce. Przednie tarcze mają średnicę 340 mm. Progresywne wspomaganie kierownicy rośnie wraz ze skrętem kół. System wyboru dynamiki jazdy Audi Drive Select jest elementem wyposażenia seryjnego, a elektromagnetyczny system kontroli zawieszenia Audi Magnetic Ride dostępny jest opcjonalnie.

Pod maską pracuje silnik 2.0 TFSI, który generuje moc 300 KM i moment obrotowy 380 Nm. Napęd na obie osie może przekazywać skrzynia ręczna o sześciu przełożeniach, lub dwusprzęgłowa S-Tronic.

Audi S3 Limousine z manualną skrzynią biegów rozpędza się od zera do 100 km/h w 5,3 sekundy, a z przekładnią automatyczną S tronic w 4,9 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Poniżej znajdziecie wrażenia z pierwszych jazd nowym S3 Limousine.

Nowy model w podstawowej wersji z manualną skrzynią biegów kosztuje 169 570 zł, a w wersji z przekładnią S-Tronic 178 370 zł.


ZOBACZ TAKŻE:

Audi S3 Limousine - Test | Pierwsza jazda | Prosty charakter

Audi S3 Limousine - prezentacja w Monaco, test Moto.pl

Więcej o:
Komentarze (20)
Audi S3 Limousine | Ceny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hjhkjh

  Oceniono 29 razy 9

  trochę śmiesznie to wygląda jak w aucie z silnikiem 2.0 są 4ry rury wydechowe :)

 • Gość: one sunny day

  Oceniono 16 razy 6

  Na zdjęciach ładnie, jednak a3/s3 to samochód mały, kompaktowy. Dla kogoś młodego, na dorobku lub jako drugi samochód. Ewentualnie dla żony. Czy kochanki.
  Na powyższe zastosowania raczej za drogi, zwłaszcza że podane ceny to golasy, do których trzeba doliczyć min. 30-40 tysi na rzeczy podstawowe.

 • Gość: 313KM

  Oceniono 18 razy -2

  Śmiesznie to jest, że nie kumasz iż te 300 KM ma mieć gdzie wypluć spaliny i czym oddychać. Idź jeździć swoim burago gdzie indziej...

 • Dimitrij Usztowy

  Oceniono 18 razy -4

  Audi od zawsze słynęło z samochodów bez charakteru. Tym modelem ugruntowało sobie pozycję lidera.

 • Gość: gosc12

  Oceniono 6 razy -6

  Wybrać TO zamiast fantastycznego CLA ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX