Salon Pekin 2014 | nowe koncepty Peugeota

Na targach w Pekinie Peugeot zaprezentuje nowy samochód koncepcyjny. Pojazd, czerpiący inspirację z futurystycznego konceptu Onyx, stanowi zapowiedź przyszłego kierunku stylistycznego francuskiej marki
Nowe koncepty Peugeota Na targach w Pekinie Peugeot zaprezentuje nowy samochód koncepcyjny Na targach w Pekinie Peugeot zaprezentuje nowy samochód koncepcyjny. Będzie to atrakcyjne coupe 2+2. Producent podał, że auto ma 4,73 m długości Na targach w Pekinie Peugeot zaprezentuje nowy samochód koncepcyjny. Pojazd, czerpiący inspirację z futurystycznego konceptu Onyx, stanowi zapowiedź przyszłego kierunku stylistycznego francuskiej marki. Będzie to atrakcyjne coupe 2+2. Producent podał, że auto ma 4,73 m długości, 1,31 m wysokości i może pomieścić 4 pasażerów i ich bagaże. Nieoficjalnie mówi się, że w Chinach Peugeot ujawni również koncepcyjnego SUV-a na bazie Citroena Wild Rubis. Auto mogłoby otrzymać oznaczenie 6008. Zapowiada się ciekawy salon, przynajmniej na stoisku Peugeota. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pekińskie targi tradycyjnie odbywają się w kwietniu, tegoroczna edycja w dniach 20-29.04.
Peugeot RCZ R Peugeot RCZ R już w Polsce

Będzie to atrakcyjne coupe 2+2. Producent podał, że auto ma 4,73 m długości, 1,31 m wysokości i może pomieścić 4 pasażerów i ich bagaże.

Używany Peugeot RCZ - sprawdź ogłoszenia

Nieoficjalnie mówi się, że w Chinach Peugeot ujawni również koncepcyjnego SUV-a na bazie Citroena Wild Rubis. Auto mogłoby otrzymać oznaczenie 6008.

Zapowiada się ciekawy salon, przynajmniej na stoisku Peugeota. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pekińskie targi tradycyjnie odbywają się w kwietniu, tegoroczna edycja w dniach 20-29.04.

ZOBACZ TAKŻE:

Peugeot 3008 i 5008 po liftingu | Ceny Peugeot 3008 i 5008 po liftingu | Ceny

Nowy Peugeot 308 Nowy Peugeot 308 | Ceny