Seat Leon ST z napędem 4x4

Seat wprowadzi do oferty nowego Leona kombi wersję 4Drive z napędem na wszystkie koła. Auto zaprezentowano na salonie samochodowym w Wiedniu
Seat Leon ST z napędem 4x4 Początkowo auto będzie dostępne tylko z silnikiem 1.6 TDI o mocy 105 KM Seat wprowadza do swojej oferty nowego Leona kombi wersję 4Drive z napędem 4x4. Początkowo auto będzie dostępne tylko z silnikiem 1.6 TDI o mocy 105 KM Seat wprowadzi do oferty nowego Leona kombi wersję 4Drive z napędem na wszystkie koła. Auto zaprezentowano na salonie samochodowym w Wiedniu. System napędu 4x4 wykorzystuje nowo opracowane wielotarczowe sprzęgło Haldex piątej generacji, działające hydraulicznie. Podczas codziennej jazdy 4Drive przenosi większość mocy na przednie koła, a napęd na tylną oś zostaje dołączony tylko w przypadku utraty przyczepności. Wszystko odbywa się automatycznie i niezauważalnie w przeciągu kilku milisekund. Leon 4Drive początkowo będzie dostępny tylko z silnikiem 1.6 TDI o mocy 105 KM - oszczędnym, ale zapewniającym przeciętne osiągi, Jeszcze w tym roku producent zamierza wprowadzić mocniejsze silniki wysokoprężne. Seat Leon ST trafi do sprzedaży w lutym br. Wersja 4Drive uzupełni ofertę w kwietniu.
Seat Leon 1.8 TSI DSG FR Seat Leon 1.8 TSI FR | Test

System napędu 4x4 wykorzystuje nowo opracowane wielotarczowe sprzęgło Haldex piątej generacji, działające hydraulicznie. Podczas codziennej jazdy 4Drive przenosi większość mocy na przednie koła, a napęd na tylną oś zostaje dołączony tylko w przypadku utraty przyczepności. Wszystko odbywa się automatycznie i niezauważalnie w przeciągu kilku milisekund.

Nowy Seat Leon - sprawdź ceny

Leon 4Drive początkowo będzie dostępny tylko z silnikiem 1.6 TDI o mocy 105 KM - oszczędnym, ale zapewniającym przeciętne osiągi, więc eszcze w tym roku producent zamierza wprowadzić mocniejsze silniki wysokoprężne.

Seat Leon ST trafi do sprzedaży w lutym br. Wersja 4Drive uzupełni ofertę w kwietniu.

ZOBACZ TAKŻE :

Seat Leon ST Seat Leon ST | ceny w Polsce

Seat Leon Cupra Seat Leon Cupra | Top model