Tata Nano Diesel już wkrótce

Najtańszy samochód na świecie doczeka się wersji wysokoprężnej. Tata Nano Diesel zadebiutuje już w przyszłym miesiącu
Tata Nano Diesel już wkrótce Najtańszy samochód na świecie doczeka się wersji wysokoprężnej Najtańszy samochód na świecie doczeka się wersji wysokoprężnej. Tata Nano Diesel zadebiutuje już w przyszłym miesiącu Najtańszy samochód na świecie doczeka się wersji wysokoprężnej. Tata Nano Diesel zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Podczas targów Auto Expo w Deli Tata pochwali się swoimi nowościami. Pierwszą jest nowa jednostka napędowa przeznaczona dla modelu Nano. Standardowy silnik benzynowy R2 ma pojemność 624 ccm i osiąga 38 KM, lub 33 KM w wersji zasilanej gazem CNG. Silnik wysokoprężny także będzie miał dwa cylindry, ale pojemność wynosi 800 ccm. Moc także będzie większa, niż w przypadku silnika benzynowego i wyniesie 45 KM. Nano Diesel ma zużywać średnio 2,5-2,8 l/100 km. Podczas targów Tata ma pokazać nową rodzinę samochodów zbudowanych na płycie podłogowej modeli Vista i Manza. Będzie to hatchback i sedan, a za projekt nadwozia odpowiedzialne jest europejskie biuro stylistyczne firmy. Do napędu zostaną użyte silniki konstrukcji Fiata, benzynowy 1.2 Turbo i wysokoprężny 1.3 JTD.
Najtańsze auta z polskich salonówNajtańsze auta z polskich salonów

Podczas targów Auto Expo w Deli Tata pochwali się swoimi nowościami. Pierwszą jest nowa jednostka napędowa przeznaczona dla modelu Nano. Standardowy silnik benzynowy R2 ma pojemność 624 ccm i osiąga 38 KM, lub 33 KM w wersji zasilanej gazem CNG. Silnik wysokoprężny także będzie miał dwa cylindry, ale pojemność wynosi 800 ccm. Moc także będzie większa, niż w przypadku silnika benzynowego i wyniesie 45 KM. Nano Diesel ma zużywać średnio 2,5-2,8 l/100 km.

Ile trzeba dać w Polsce za używane samochody marki Tata?

Podczas targów Tata ma pokazać nową rodzinę samochodów zbudowanych na płycie podłogowej modeli Vista i Manza. Będzie to hatchback i sedan, a za projekt nadwozia odpowiedzialne jest europejskie biuro stylistyczne firmy. Do napędu zostaną użyte silniki konstrukcji Fiata, benzynowy 1.2 Turbo i wysokoprężny 1.3 JTD.

Idealne auto dla taty...Idealne auto dla... taty

Rajdówki za 10 000 zł Rajdówki za 10 000 zł

Więcej o:
Komentarze (15)
Tata Nano Diesel już wkrótce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • xaddey

  Oceniono 9 razy 7

  Nie rozumiem czemu ludzie disslikują negatywne komentarze. Auto jest ohydne i przy okazji niebezpieczne. To nie jest cud motoryzacyjny, auto wcale nie będzie paliło mało. Bałbym się zderzenia z rowerem. Tata ma beznadziejny moment zgniotu. Występują w nim zjawiska takie jak np. samozapłon www.sfora.biz/Tata-Nano-plona-jak-pochodnie-a18492 . To jest żart, a nie samochód. Obawiam się, że ludzie nigdy nie zrozumieją, że tanie nie oznacza dobre. Lepiej jest znaleźć w internecie oferte kupna używanego samochodu, który w przeciwieństwie od Taty spełnia wymogi Euro NCAP. Jestem gotowy do minusów.

 • fakej

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawe jak się ma cena takiego 1.3 JTD do ceny reszty samochodu.

 • aprox99

  Oceniono 6 razy 0

  2,5 L na 50 km,to juz realka

 • tomspeed

  Oceniono 10 razy -10

  Brzydal...

  androidowyswiat.blox.pl/html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX