Citroen DS3 Cabrio w wersji Racing

Po sukcesie sportowego modelu DS3 Racing, Citroen podjął decyzję o stworzeniu sportowej edycji DS3 Cabrio. Limitowana i numerowana edycja będzie dostępna w sprzedaży od stycznia 2014 roku
Citroen DS3 Cabrio w wersji Racing Francuzi zdecydowali się wykorzystać sukces sportowej edycji DS3 Racing Po sukcesie sportowego modelu DS3 Racing, Citroen podjął decyzję o stworzeniu sportowej edycji DS3 Cabrio. Limitowana edycja trafi do sprzedaży w styczniu Po sukcesie sportowego modelu DS3 Racing, Citroen podjął decyzję o stworzeniu sportowej edycji DS3 Cabrio. Limitowana i numerowana edycja będzie dostępna w sprzedaży od stycznia 2014 roku. Zainteresowanie DS3 Racing przerosło oczekiwania producenta. Początkowo planowano wyprodukować tylko tysiąc sztuk specjalnej edycji. Skończyło się na 2400 egzemplarzach, ale limitowana wersja nie mogła być oferowana w nieskończoność. Dla wszystkich, którzy w 2011 roku nie zdążyli z jej zakupem, mamy dobrą wiadomość - do oferty trafi otwarta wersja modelu w sportowym wydaniu. Samochód w fazie koncepcyjnej można było zobaczyć na Festiwalu Prędkości w Goodwood i na salonie we Frankfurcie. DS3 z rolowanym dachem jest tylko o 25 kg cięższy od hatchbacka. Do napędu służy benzynowy silnik turbo o pojemności 1,6 litra i mocy 207 KM. Citroen nie podał jeszcze ceny DS3 Cabrio Racing.
Citroen DS3 Racing - test | Pierwsza jazdaCitroen DS3Racing - test

Zainteresowanie DS3 Racing przerosło oczekiwania producenta. Początkowo planowano wyprodukować tylko tysiąc sztuk specjalnej edycji. Skończyło się na 2400 egzemplarzach, ale limitowana wersja nie mogła być oferowana w nieskończoność. Dla wszystkich, którzy w 2011 roku nie zdążyli z jej zakupem, mamy dobrą wiadomość - do oferty trafi otwarta wersja modelu w sportowym wydaniu.

Ile kosztuje Citroen DS3?

Samochód w fazie koncepcyjnej można było zobaczyć na Festiwalu Prędkości w Goodwood i na salonie we Frankfurcie. DS3 z rolowanym dachem jest tylko o 25 kg cięższy od hatchbacka. Do napędu służy benzynowy silnik turbo o pojemności 1,6 litra i mocy 207 KM. Citroen nie podał jeszcze ceny DS3 Cabrio Racing.

Citroen DSX7 trafi do EuropyCitroen DSX7 trafi do Europy

Citroen C-Elysee | TestCitroen C-Elysee | Test

Więcej o: