Salon Detroit 2014 | Porsche 911 Targa | Premiera 13 stycznia

Na salonie samochodowym w Detroit Porsche zaprezentuje model 911 Targa
Porsche 911 Targa Powrót do korzeni Na salonie samochodowym w Detroit Porsche zaprezentuje model 911 Targa. Już teraz do sieci wyciekły zdjęcia patentowe nowej wersji Na salonie samochodowym w Detroit Porsche zaprezentuje model 911 Targa. Już teraz do sieci wyciekły zdjęcia patentowe nowej wersji Porsche wróci do tradycji. Po pierwsze wraca pałąk, po drugie będzie miał aluminiową powłokę. Ostatnio zniknął w modelu Targa w wersji 993, gdzie został zastąpiony dużym, szklanym dachem. Pierwszy raz model ze zdejmowaną częścią dachu pokazano w 1965 roku. Z tyłu karoserii zabudowano szklaną kopułę, która jest nachylona pod bardzo dużym kątem. Podobnie jak w kabriolecie dach odsuwany będzie elektrycznie i chować się będzie za przednimi fotelami, pod tylną szybą. Żeby wygospodarować odpowiednią ilość miejsca w modelu Targa zrezygnowano z tylnych siedzeń. Wersja dostępna będzie z 350 konnym, 3,4-litrowym silnikiem oraz z mocniejszym, 3,8-litrowym o mocy 400 KM. Targa oferowana będzie wyłącznie z napędem na cztery koła (Targa 4 i Targa 4S). Premiera w styczniu 2014 roku.

Porsche 911 Targa

Porsche 918 Spyder | Pierwsza jazda | Ekologiczna brutalnośćPorsche 918 Spyder | Pierwsza jazda | Ekologiczna brutalność

Porsche wróci do tradycji. Po pierwsze wraca pałąk, po drugie będzie miał aluminiową powłokę. Ostatnio zniknął w modelu Targa w wersji 993 gdzie został zastąpiony dużym, szklanym dachem.  Pierwszy raz model ze zdejmowaną częścią dachu pokazano w 1965 roku.  Z tyłu karoserii zabudowano szklaną kopułę, która jest nachylona pod bardzo dużym kątem. Podobnie jak w kabriolecie dach odsuwany będzie elektrycznie i chować się będzie za przednimi fotelami, pod tylną szybą. Żeby wygospodarować odpowiednią ilość miejsca w modelu Targa zrezygnowano z tylnych siedzeń.

Film promujący Porsche 911 Targa

Wersja dostępna będzie z 350 konnym, 3,4 litrowym silnikiem oraz z mocniejszym, 3,8 litrowym o mocy 400 KM. Targa oferowana będzie wyłącznie z napędem na cztery koła (Targa 4 i Targa 4S). Premiera w styczniu 2014 roku.

Ile kosztuje używane Porsche 911?

Alicja i Porsche 911 Turbo CabrioAlicja i Porsche 911 Turbo Cabrio

Więcej o:
Komentarze (3)
Salon Detroit 2014 | Porsche 911 Targa | Premiera 13 stycznia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hillswind

  Oceniono 12 razy 10

  a skąd wzięliście informację, że nie będzie tylnych siedzeń? Na zdjęciach patentowych widać je wyraźnie.
  Poza tym na logikę rzecz biorąc nad tą wygiętą szybą będzie więcej miejsca na głowy niż przy standardowym dachu z blachy z szybą, odpada wygłuszenie, tapicerka, elementy konstrukcyjne, nadwozia.

 • goetterdaemmerung

  Oceniono 81 razy -7

  Nie wiem kto to kupi? Przecież jest skoda superb, która jest prawie tak samo szybka, i ma duzo miejsca na nogi. To porsze dla frustratów tylko niedowartościowanych...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX