Mitsubishi Pajero MY2014 tańsze o 52 900 zł!

U polskich dealerów Mitsubishi jest już dostępne nowe Pajero z roku modelowego 2014. Terenowe auto zyskało drobne modyfikacje, ale jego największą zaletą jest dużo niższa cena, obniżona aż o 23 proc.!
Mitsubishi Pajero MY2014 dużo tańsze Cena auta została obniżona o 23 proc. U polskich dealerów Mitsubishi jest już dostępne nowe Pajero. Terenowe auto zyskało drobne modyfikacje, ale jego największą zaletą jest cena obniżona o 23 proc. U polskich dealerów Mitsubishi jest już dostępne nowe Pajero z roku modelowego 2014. Terenowe auto zyskało drobne modyfikacje, ale jego największą zaletą jest dużo niższa cena, obniżona aż o 23 proc.! 7-osobowe Mitsubishi Pajero w najbogatszej wersji wyposażenia Instyle z silnikiem Diesla o pojemności 3,2 litra i automatyczną skrzynią biegów z roku modelowego 2014 kosztuje obecnie 177 090 zł. Znacznie atrakcyjniejsza cena jest wynikiem niższego kursu jena, na podstawie którego ustalane są cenniki poszczególnych modeli. To nie pierwsza obniżka Mitsubishi w tym roku. Od września firma obniżyła ceny: Outlandera, ASX-a, L200, Colta oraz Lancera Evolution. Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia do sprzedaży nowości. Pajero MY2014 ma lepiej wyciszoną podłogę, nadkola, maskę i tylną klapę. Producent twierdzi, że we wnętrzu pojazdu jest teraz dwukrotnie ciszej niż do tej pory, co istotnie wpływa na wzrost komfortu jazdy. Dodatkowo w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która znacznie ułatwia parkowanie tyłem tak dużym samochodem.
Nowości Mitsubishi Trzy nowości Mitsubishi w 2014 roku

7-osobowe Mitsubishi Pajero w najbogatszej wersji wyposażenia Instyle z silnikiem Diesla o pojemności 3,2 litra i automatyczną skrzynią biegów z roku modelowego 2014 kosztuje obecnie 177 090 zł.

Znacznie atrakcyjniejsza cena jest wynikiem niższego kursu jena, na podstawie którego ustalane są cenniki poszczególnych modeli. To nie pierwsza obniżka Mitsubishi w tym roku. Od września firma obniżyła ceny: Outlandera, ASX-a, L200, Colta oraz Lancera Evolution. Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia do sprzedaży nowości.

Używane Mitsubishi Pajero - sprawdź oferty

Pajero MY2014 ma lepiej wyciszoną podłogę, nadkola, maskę i tylną klapę. Producent twierdzi, że we wnętrzu pojazdu jest teraz dwukrotnie ciszej niż do tej pory, co istotnie wpływa na wzrost komfortu jazdy. Dodatkowo w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która znacznie ułatwia parkowanie tyłem tak dużym samochodem.

Za co kochamy japońską motoryzacjęZa co kochamy japońską motoryzację

Więcej o:
Komentarze (16)
Mitsubishi Pajero MY2014 tańsze o 52 900 zł!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • w1968

  Oceniono 18 razy 12

  Właściciele, którzy niedawno dokonali zakupu Mitsubishi Pajero będą zachwyceni. Kurs jena nie uległ obniżeniu o ponad 20% więc można określić taką politykę przysłowiowym: "Nabiciem w butelkę".

 • honkers

  Oceniono 15 razy 3

  Ta niższa cena to za nazwę tego pojazdu - "pajero" to po hiszpańsku nic innego jak jebaka, onanista - jedź takim pojazdem do Hiszpanii - PAJERO to brzmi dumnie.

 • konus33

  Oceniono 2 razy 2

  tak ceny spadły chyba tylko w tym artykule

 • marych

  Oceniono 10 razy -6

  widok z zewnątrz jeszcze można przeżyć, chociaz przypomina outlandera sprzed 10 lat, ale wewnątrz niewiele różni sie od naszego Tarpana. Czas na nowy model panowie japońcy!

  poza tym co z Pajero Sport? gdzie ograniczoną wersję typu "golas" oferowano w chorej cenie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX