Wielka wyprz | Oferty rocznika 2013 | VW samochody użytkowe

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów użytkowych wyprodukowanych w 2013 roku. Poza rabatami kwotowymi klienci mogą liczyć także na inne korzyści

Oferta obejmuje wszystkie modele: Caddy, Amarok, Transporter, Caravelle, Multivan oraz Crafter, dostępne w wielu różnych specyfikacjach wyposażenia i nadwozia, z szeroką paletą silników, a także z napędem na cztery koła 4MOTION i automatyczną skrzynią biegów DSG. Rabat na wszystkie modele wynosi 15 procent.

Oprócz rabatów kwotowych, dodatkowo na życzenie klientów, za kwotę 1 zł każdy samochód może być objęty czteroletnią ochroną od awarii, która odpowiada 2 letniej gwarancji producenta oraz 2 letniemu ubezpieczeniu kosztów napraw Volkswagen Life Time. Alternatywnie do dodatkowej gwarancji klienci mogą wybrać Pakiet Przeglądów na 36 miesięcy (ograniczony przebiegiem 120.000 km) również w cenie 1 zł. Pakiet Przeglądów obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe Long Life wraz z materiałami eksploatacyjnymi, wykonywane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen Samochody Użytkowe.

Ceny używanych Crafterów

VW Cross Caddy - Pierwsza jazdaVW Cross Caddy - Pierwsza jazda

Więcej o:
Komentarze (2)
Wielka wyprz | Oferty rocznika 2013 | VW samochody użytkowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Ula82

    0

    Osobiście polecam Iveco Stalis Hi-Way tylko i wyłącznie. Silne, mocne, bezawaryjne, oszczędne, idealne do transportu. Dodatkowo polecam zakup z Trans-Poz Bydgoszcz od sprzedawcy Ryszard Synakiewicz tel 508024142, ryszard.synakiewicz@trans-poz.com.pl najlepsza oferta na Bydgoszcz i kujawsko-pomorskie !

  • eurotaxt

    0

    Dobrze że nowy Crafter nie będzie już produkowany przez Mercedesa tylko w nowej fabryce w Polsce albo na liniach MANa. Mariaż z Mercem skończył się dla VW fatalnie bo budy Crafterw zaczęły mieć problemy z korozją ktora nie wstępuje w żadnym innym modelu VW i która pochodzi właśnie od Merca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX