Audi allroad shooting brake | Nowe pomysły

Na styczniowym salonie samochodowym NAIAS w Detroit Audi zaprezentowało swoją nową wizję crossovera w stylu coupe. Koncept był okazją do poznania przyszłego kierunku stylistycznego marki
Tajemniczy crossover Audi Na styczniowym salonie NAIAS w Detroit Audi zaprezentuje swoją nową wizję crossovera w stylu coupe Podczas styczniowego salonu samochodowego NAIAS w Detroit Audi zaprezentuje swoją nową wizję crossovera w stylu coupe Koncept będzie okazją do poznania przyszłego kierunku stylistycznego marki. Samochód na drodze ma wyglądać wyraziście. Jego długość to 4,2 m. Pojazd zawiera wiele elementów wizualnych zarezerwowanych dotychczas dla przyszłościowych samochodów sportowych Audi. Całą powierzchnię auta wymodelowano jakby z pojedynczego litego elementu, od charakterystycznej osłony chłodnicy Singleframe, przez boczną linię Tornado, aż po naprężoną część tylną, typową dla aut coupe. Zwisy są krótkie, a linia dachu niska i zakończona mocnym słupkiem C. Umieszczone z przodu i z tyłu aluminiowe osłony podwozia podkreślają jego szerokość, zabezpieczając dodatkowo samochód podczas jazdy w terenie. Całość wieńczą wyraźna pozioma linia nadwozia i duże 19-calowe koła. Producent nie zdradził żadnych informacji na temat jednostki napędowej prototypu.
Audi Q7 | Następca pojawi się w 2015 rokuAudi Q7 | Następca pojawi się w 2015 roku

Samochód na drodze ma wyglądać wyraziście. Jego długość to 4,2 m. Pojazd zawiera wiele elementów wizualnych zarezerwowanych dotychczas dla przyszłościowych samochodów sportowych Audi.

Całą powierzchnię auta wymodelowano jakby z pojedynczego litego elementu, od charakterystycznej osłony chłodnicy Singleframe, przez boczną linię Tornado, aż po naprężoną część tylną, typową dla aut coupé. Zwisy są krótkie, a linia dachu niska i zakończona mocnym słupkiem C. Umieszczone z przodu i z tyłu aluminiowe osłony podwozia podkreślają jego szerokość, zabezpieczając dodatkowo samochód podczas jazdy w terenie. Całość wieńczą wyraźna pozioma linia nadwozia i duże 19-calowe koła.

Producent nie zdradził żadnych informacji na temat jednostki napędowej prototypu.

Sprawdź ceny crossovera Audi Q3

Matylda i Audi RS4 AvantMatylda i Audi RS4 Avant