Audi Q7 | Następca pojawi się w 2015 roku

Na przyszłorocznym salonie w Paryżu Audi zaprezentuje nową generację modelu Q7. SUV pojawi się w salonach w 2015 roku
Nowa generacja Audi Q7 SUV pojawi się w salonach w 2015 roku Podczas przyszłorocznych targów samochodowych w Paryżu Audi zaprezentuje kolejną generację modelu Q7. Nowy SUV trafi do europejskich salonów w 2015 roku Podczas przyszłorocznych targów samochodowych w Paryżu Audi zaprezentuje nową generację modelu Q7. Auto trafi do salonów w 2015 roku. Mimo silnego maskowania można rozpoznać jak będą wyglądały niektóre elementy karoserii. Węższe klosze przednich świateł z technologią, którą otrzymało A8 i bardziej przysadzisty gril mają nadać dużemu SUV z Ingolstadt bardziej agresywnego wyglądu. Również tylne światła będą miały bardziej smukły wygląd. Jednak główny atut nowego Q7 to mniejsza masa własna. Dzięki użyciu karbonu i aluminium Audi ma być aż o 300 kg lżejsze. Pod maską nieco mniej nowości. Topowa wersja napędzana będzie 4 litrowym silnikiem bi-turbo V8 TFSI o mocy 435 KM. Oprócz niego w ofercie będzie również V6 z kompresorem (3.0 TSI) o mocy 310 KM. W ofercie znajdą się również dwa diesle: 4,2 TDI o mocy 385 KM i 3.0 TDI, który osiągać będzie 258 KM. W nieco późniejszym czasie w sprzedaży pojawi się model Plug-in-Hybrid.
Audi A1 Quattro MTM | Test Audi A1 Quattro MTM | Test

Mimo silnego maskowania można rozpoznać jak będą wyglądały niektóre elementy karoserii. Węższe klosze przednich świateł z technologią, którą otrzymało A8 i bardziej przysadzisty gril mają nadać dużemu SUV z Ingolstadt bardziej agresywnego wyglądu. Również tylne światła będą miały bardziej smukły wygląd. Jednak główny atut nowego Q7 to mniejsza masa własna. Dzięki użyciu karbonu i aluminium Audi ma być aż o 300 kg lżejsze.

Pod maską nieco mniej nowości. Topowa wersja napędzana będzie 4 litrowym silnikiem bi-turbo V8 TFSI o mocy 435 KM. Oprócz niego w ofercie będzie również V6 z kompresorem (3.0 TSI) o mocy 310 KM. W ofercie znajdą się również dwa diesle: 4,2 TDI o mocy 385 KM i 3.0 TDI, który osiągać będzie 258 KM. W nieco późniejszym czasie w sprzedaży pojawi się model Plug-in-Hybrid.

10 lat partnerstwa Audi i Realu Madryt10 lat partnerstwa Audi i Realu Madryt

Matylda i Audi RS4 AvantMatylda i Audi RS4 Avant