Suzuki AuthenticS Concept

Suzuki szuka możliwości rozwoju na rynku chińskim. W przyszłym roku ma zadebiutować tam niedrogi kompaktowy sedan. Jego zwiastunem jest prototyp AuthenticS
Suzuki AuthenticS Concept Suzuki szuka możliwości rozwoju w Chinach. W 2014 r. ma zadebiutować tam niedrogi kompaktowy sedan Suzuki szuka możliwości rozwoju na rynku chińskim. W przyszłym roku ma zadebiutować tam niedrogi kompaktowy sedan. Jego zwiastunem jest prototyp AuthenticS Suzuki AuthenticS Concept zadebiutował podczas tegorocznego salonu samochodowego w Szanghaju. Chociaż jest wizją sporej limuzyny klasy średniej, większej od Kizashi, to Suzuki zamierza zrobić z niego kompaktowego sedana zdolnego konkurować na rynku chińskim z takimi autami, jak Nissan Sylphy, czy Chevrolet Cruze. W tym celu wykorzystana zostanie płyta podłogowa z nowego SX4 S-Cross. Suzuki AuthenticS Concept wygląda dobrze i ma właściwe proporcje. Mamy nadzieję, że przekształcenie dużego prototypu w mniejsze auto produkcyjne nie wpłynie znacząco na jego wygląd. Model AuthenticS (nazwa może ulec zmianie) ma pomóc Suzuki w umocnieniu pozycji na rynku chińskim. Oferowane tam Kizashi nie cieszy się powodzeniem choćby z uwagi na wysoką cenę. Wpływ na to mają opłaty celne. AuthenticS będzie produkowany w zakładach Changan-Suzuki, co ma zagwarantować atrakcyjną cenę.

Suzuki AuthenticS Concept zadebiutował podczas tegorocznego salonu samochodowego w Szanghaju. Chociaż jest wizją sporej limuzyny klasy średniej, większej od Kizashi, to Suzuki zamierza zrobić z niego kompaktowego sedana zdolnego konkurować na rynku chińskim z takimi autami, jak Nissan Sylphy, czy Chevrolet Cruze. W tym celu wykorzystana zostanie płyta podłogowa z nowego SX4 S-Cross.

Suzuki AuthenticS Concept wygląda dobrze i ma właściwe proporcje. Mamy nadzieję, że przekształcenie dużego prototypu w mniejsze auto produkcyjne nie wpłynie znacząco na jego wygląd.

Model AuthenticS (nazwa może ulec zmianie) ma pomóc Suzuki w umocnieniu pozycji na rynku chińskim. Oferowane tam Kizashi nie cieszy się powodzeniem choćby z uwagi na wysoką cenę. Wpływ na to mają opłaty celne. AuthenticS będzie produkowany w zakładach Changan-Suzuki, co ma zagwarantować atrakcyjną cenę.

SuzukiSuzuki AuthenticS | Wideo

Więcej o:
Komentarze (3)
Suzuki AuthenticS Concept
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fragles102

    Oceniono 2 razy 0

    wyglada jak jakis pastuch hehe

  • jpm9

    0

    Suzuki jest firmą, która robi dobre projekty, a beznadziejne stylizacyjnie wersje produkcyjne. To zasługa starych konserwatywnych pierdzieli w zarządzie Suzuki. Poprzedni fajny projekt Scross też jest produkcyjnie załosnym autem jesli chodzi o design i mało ludzi to auto kupuje. Choć jeździ lepiej niż wygląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX