Wiesmann uratowany?

W sierpniu do fanów motoryzacji dotarła smutna wiadomość o upadłości marki Wiesmann. Kiedy wydawało się, że to już naprawdę koniec okazuje się, że chyba jeszcze nie wszystko stracone
Wiesmann uratowany? W sierpniu do fanów motoryzacji dotarła smutna wiadomość o upadłości marki Wiesmann W sierpniu do fanów motoryzacji dotarła wiadomość o upadłości marki Wiesmann, ale do sądu trafił właśnie wniosek o wstrzymanie postępowania upadłościowego. W sierpniu do fanów motoryzacji dotarła smutna wiadomość o upadłości marki Wiesmann. Kiedy wydawało się, że to już naprawdę koniec okazuje się, że chyba jeszcze nie wszystko stracone. Niemiecki producent bardzo oryginalnych sportowych samochód chociaż na chwilę oddalił widmo końca działalności. Do sądu trafił właśnie wniosek o wstrzymanie postępowania upadłościowego. W połowie grudnia zarząd firmy ma się spotkać z potencjalnymi kredytodawcami w celu opracowania planu naprawczego firmy. Miejmy nadzieje, że grudniowe rozmowy pozwolą na wskrzeszenie marki, która swój ostatni projekt pokazała na marcowych targach w Genewie. GT MF4-CS to limitowany do 25 egzemplarzy model, którym Wiesmann świętował 25. rocznicę istnienia marki.
Wiesmann bankrutemWiesmann bankrutem

Niemiecki producent bardzo oryginalnych sportowych samochód chociaż na chwilę oddalił widmo końca działalności. Do sądu trafił właśnie wniosek o wstrzymanie postępowania upadłościowego. W połowie grudnia zarząd firmy ma się spotkać z potencjalnymi kredytodawcami w celu opracowania planu naprawczego firmy.

Miejmy nadzieje, że grudniowe rozmowy pozwolą na wskrzeszenie marki, która swój ostatni projekt pokazała na marcowych targach w Genewie. GT MF4-CS to limitowany do 25 egzemplarzy model, którym Wiesmann świętował 25. rocznicę istnienia marki.

 

Więcej o: