Salon Los Angeles 2013 | Nissan Juke Nismo RS

Juke Nismo R to za mało? Oto jeszcze mocniejsza wersja Nismo RS
Nissan Juke Nismo RS Juke Nismo R to za mało? Oto jeszcze mocniejsza wersja Nismo RS Silnik Nissana Juke Nismo RS podkręcono do 215 KM, a napęd przekazywany jest na obie osie. Jest to system ze sprzęgłem lepkościowym Juke Nismo R jest dostępny w naszych salonach. Silnik 1.6 DIG-T osiąga imponujące, jak na tak małe auto, 200 KM. Ale na tym możliwości silnika jeszcze się nie kończą. Przekonuje o tym Juke Nismo RS. Silnik podkręcono do 215 KM, a napęd przekazywany jest na obie osie. Jest to system ze sprzęgłem lepkościowym, więc w normalnych warunkach cała moc trafia na przednią oś. Aby poprawić trakcję można będzie zamówić mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Nadal do wyboru będzie sześciostopniowa skrzynia ręczna, lub bezstopniowa o sześciu predefiniowanych przełożeniach. Dodatkowo zastosowano większe hamulce i (jeszcze) twardsze zawieszenie. Wygląd samochodu jest krzykliwy. Czerwone elementy wystroju, w tym zaciski hamulców i lusterka, czy napis NISMO RS na atrapie chłodnicy nie pozostawiają złudzeń z jaką wersją mamy do czynienia. W środku jest podobnie, pasażerów witają kubełkowe fotele Recaro i karbonowe wstawki na desce rozdzielczej.

Juke Nismo R jest dostępny w naszych salonach. Silnik 1.6 DIG-T osiąga imponujące, jak na tak małe auto, 200 KM. Ale na tym możliwości silnika jeszcze się nie kończą. Przekonuje o tym Juke Nismo RS.

Silnik podkręcono do 215 KM, a napęd przekazywany jest na obie osie. Jest to system ze sprzęgłem lepkościowym, więc w normalnych warunkach cała moc trafia na przednią oś. Aby poprawić trakcję można będzie zamówić mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Nadal do wyboru będzie sześciostopniowa skrzynia ręczna, lub bezstopniowa o sześciu predefiniowanych przełożeniach. Dodatkowo zastosowano większe hamulce i (jeszcze) twardsze zawieszenie.

Sprawdź ile kosztuje w Polsce Nissan Juke NISMO R

Wygląd samochodu jest krzykliwy. Czerwone elementy wystroju, w tym zaciski hamulców i lusterka, czy napis NISMO RS na atrapie chłodnicy nie pozostawiają złudzeń z jaką wersją mamy do czynienia. W środku jest podobnie, pasażerów witają kubełkowe fotele Recaro i karbonowe wstawki na desce rozdzielczej.

Na razie nie ma informacji, czy i kiedy ewentualnie Juke Nismo RS trafi do naszych salonów.

RSNissan Juke Nismo RS | Wideo

Więcej o:
Komentarze (2)
Salon Los Angeles 2013 | Nissan Juke Nismo RS
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fragles102

  Oceniono 2 razy 0

  niezła maszynka do scigania
  trzeba dodać że robili ja najlesi fachowcy na swiecie od tuningu hehe

 • fakej

  Oceniono 2 razy -2

  "Na razie nie ma informacji, czy i kiedy ewentualnie Juke Nismo RS trafi do naszych salonów."
  Bardziej interesujące od tego czy i kiedy trafi do naszych "salonów" byłoby czy i kiedy będzie go u nas PL kupić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX