Nowe MINI na 107 urodziny...

Za tydzień MINI oficjalnie przedstawi następcę obecnej generacji swojego najbardziej klasycznego w gamie hatchbacka. Dzisiaj możemy już obejrzeć filmową zapowiedź nowego modelu
Nowe MINI na 107 urodziny... Wkrótce producent przedstawi nową generację klasycznego hatchbacka 18 listopada MINI oficjalnie przedstawi następcę obecnej generacji swojego klasycznego hatchbacka. Możemy już obejrzeć filmową zapowiedź auta Za kilka MINI oficjalnie przedstawi następcę obecnej generacji swojego najbardziej klasycznego w gamie hatchbacka. Dzisiaj możemy już obejrzeć filmową zapowiedź nowego modelu. Na filmie nie widać wielu szczegółów ani brytyjskiego malucha w pełnej okazałości, ale w MINI nie może zmienić się bardzo dużo. Mimo tego, że producent zapowiada, że będzie to "the best remake ever", to bryła i styl całego auta na pewno będzie znacznie nawiązywał do poprzedników. Oficjalnie nowe MINI zostanie zaprezentowane 18 listopada w Londynie. Datę wybrano nieprzypadkowo, bowiem jest to dzień 107 urodzin Sir Aleca Issigonisa, który był projektantem pierwszego Morris Mini. Nową odsłonę brytyjskiego hatchbacka będzie można zobaczyć również na targach w Los Angeles i Tokio.
Nowe Mini jeszcze w tym rokuZobacz nowe MINI bez kamuflażu

Na filmie nie widać wielu szczegółów ani brytyjskiego malucha w pełnej okazałości, ale w MINI nie może zmienić się bardzo dużo. Mimo tego, że producent zapowiada, że będzie to "the best remake ever", to bryła i styl całego auta na pewno będzie znacznie nawiązywał do poprzedników.

Sprawdź ceny używanych MINI

Oficjalnie nowe MINI zostanie zaprezentowane 18 listopada w Londynie. Datę wybrano nieprzypadkowo bowiem jest to dzień 107 urodzin Sir Aleca Issigonisa, który był projektantem pierwszego Morris Mini. Nową odsłonę brytyjskiego hatchbacka będzie można zobaczyć również na targach w Los Angeles i Tokio.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ NOWEGO MINI

Więcej o: