Jaguar F-Type Coupe | Debiut w Los Angeles

Po cabrio przyszła pora na długo oczekiwane coupe. Zamknięta wersja Jaguara F-Type'a zostanie oficjalnie zaprezentowana 19 listopada w przeddzień salonu samochodowego w Los Angeles. Auto będzie wystawione również na trwającym w tym samym czasie salonie w Tokio
Jaguar F-Type Coupe Debiut w Los Angeles Wersja coupe Jaguara F-Type zostanie oficjalnie zaprezentowana 19 listopada w przeddzień salonu samochodowego w Los Angeles Po cabrio przyszła pora na długo oczekiwane coupe. Zamknięta wersja Jaguara F-Type zostanie oficjalnie zaprezentowana 19 listopada w przeddzień salonu samochodowego w Los Angeles. Auto będzie wystawione również na trwającym w tym samym czasie salonie w Tokio. Samochód jest produkcyjną wersją konceptu o nazwie C-X16, który miał swoją premierę w 2011 roku na targach we Frankfurcie nad Menem. Wygląd nowego Jaguara nie powinien być więc zaskoczeniem, ale producent zdecydował się ujawnić na razie tylko niewiele pokazujące zdjęcia samochodu z góry, by nieco podgrzać atmosferę przed premierą, na której poznamy też pełną specyfikację wersji coupe. Jaguar F-Type Coupe trafi do sprzedaży wiosną 2014 roku. Roadster dostępny oferowany jest od kwietnia ubiegłego roku.
Szkice patentowe nowego Jaguara F-Type Coupe Jaguar F-Type Coupe - szkice patentowe

Samochód jest produkcyjną wersją konceptu o nazwie C-X16, który miał swoją premierę w 2011 roku na targach we Frankfurcie nad Menem. Wygląd nowego Jaguara nie powinien być więc zaskoczeniem, ale producent zdecydował się ujawnić na razie tylko niewiele pokazujące zdjęcia samochodu z góry, by nieco podgrzać atmosferę przed premierą, na której poznamy też pełną specyfikację wersji coupe.

Jaguar F-Type Coupe trafi do sprzedaży wiosną 2014 roku. Roadster dostępny oferowany jest od kwietnia ubiegłego roku.

Sprawdź cennik Jaguara F-Type