Odjazdowa... trumna

Każdy "road warrior" odejdzie kiedyś do krainy wiecznego "cruisowania". Cruisin Caskets to firma pozwalająca odejść w wielkim stylu, czy też w wielkim krążowniku typu lead sled.
Odjazdowa... trumna Produkt firmy Crusin Caskets pozwala odejść w wielkim stylu Firma Crusin Caskets wyprodukowała trumnę przypominającą amerykański krążownik z lat 50. Firma oferuje też przerobienie produktu na... lodówkę Każdy "road warrior" odejdzie kiedyś do krainy wiecznego "cruisowania". Cruisin Caskets to firma pozwalająca odejść w wielkim stylu, czy też w wielkim krążowniku typu lead sled. Trumna stylizowana jest na wielki amerykański krążownik z lat 50. (najbardziej przypomina Mercury z 1949 roku) ze zmodyfikowanym nadwoziem i obniżonym zawieszeniem typu lead sled. W zależności od życzenia klienta "nadwozie" może przybrać różne kolory, jak i ozdobne malowanie w stylu hot-rod. Wystrój wnętrza także zależy od indywidualnych upodobań. Nie potrzebujesz trumny, ale projekt Ci się podoba? Żaden problem, firma może ją przerobić na... lodówkę. W sam raz, aby trzymać w niej zimne piwo. Cena to 5 500 dolarów.

Trumna stylizowana jest na wielki amerykański krążownik z lat 50. (najbardziej przypomina Mercury z 1949 roku) ze zmodyfikowanym nadwoziem i obniżonym zawieszeniem typu lead sled. W zależności od życzenia klienta "nadwozie" może przybrać różne kolory, jak i ozdobne malowanie w stylu hot-rod. Wystrój wnętrza także zależy od indywidualnych upodobań.

Nie potrzebujesz trumny, ale projekt Ci się podoba? Żaden problem, firma może ją przerobić na... lodówkę. W sam raz, aby trzymać w niej zimne piwo. Cena to 5 500 dolarów.

Cruisin CasketsCruisin Cascets | Wideo

Więcej o:
Komentarze (5)
Odjazdowa... trumna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 13f

  Oceniono 4 razy 4

  Gustowny pochówek, ale specjalnego szyku nie zada. Nic nie przebije fury księdza proboszcza.

 • Gość: Mati

  Oceniono 1 raz 1

  Jako trumna? Masakra! Z resztą i tak wtedy człowiekowi jest już raczej wszystko jedno. Jak jego twarz zrobi się koloru tej trumny to bynajmniej nie ze wstydu :D
  A jako lodówka? Inny zestaw kolorów i może coś z tego będzie ;)

 • Gość: FrouFrou

  Oceniono 2 razy 0

  w sam raz dla majętnej części społeczności romskiej

 • Gość: stefan

  0

  niejeden chciałby być pogrzebany jeszcze za życia w czymś takim :P)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX