Policyjne Subaru Impreza WRX STI

Z czym kojarzy Wam się Subaru Impreza? Z rajdami czy z wyścigami? Kierowcom w stanie Wisconsin kojarzy się z mandatami
Subaru na sygnale Policyjne Subaru Impreza WRX STI. Od jakiegoś czasu drogi w okolicach Greenfield w stanie Wisconsin w USA patroluje Subaru Impreza WRX STI, kupione przez miejscową policję. Z czym kojarzy Wam się Subaru Impreza? Z rajdami czy z wyścigami? Kierowcom w stanie Wisconsin kojarzy się z mandatami. Od jakiegoś czasu drogi w okolicach Greenfield patroluje niebieskie Subaru Impreza WRX STI. Samochód został zakupiony przez miejscową komendę w lokalnym dilerstwie Schossmann's Subaru City i służy do egzekwowania przepisów ruchu drogowego oraz służby w sprawach mieszkańców. Policyjna Impreza WRX STI odróżnia się bardzo rzucającym się w oczy oklejeniem oraz oczywiście podstawowym wyposażeniem każdego radiowozu - lampami na dachu oraz radiem służącym do komunikacji z komendą. Podobno od czasu kiedy Subaru rozpoczęła swoją służbę, kilka osób specjalnie popełniło wykroczenia, żeby przejechać się najmocniejsza wersją Imprezy. Służące w amerykańskiej policji WRX STI, nie jest pierwszym, które znalazło zatrudnienie w służbie społeczeństwu. Od wielu lat kolejne generacje Subaru Impreza służą np. w brytyjskiej i japońskiej policji. Oto kilka przykładów: Radiowozy Subaru Impreza WRX STI mają policjanci w: Japonii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
WRX i STI w przyszłym rokuWRX i STI w przyszłym roku

Od jakiegoś czasu drogi w okolicach Greenfield patroluje niebieskie Subaru Impreza WRX STI. Samochód został zakupiony przez miejscową komendę w lokalnym dilerstwie Schossmann's Subaru City i służy do egzekwowania przepisów ruchu drogowego oraz służby w sprawach mieszkańców.

Policyjna Impreza WRX STI odróżnia się bardzo rzucającym się w oczy oklejeniem oraz oczywiście podstawowym wyposażeniem każdego radiowozu - lampami na dachu oraz radiem służącym do komunikacji z komendą.

Podobno od czasu kiedy Subaru rozpoczęła swoją służbę, kilka osób specjalnie popełniło wykroczenia, żeby przejechać się najmocniejsza wersją Imprezy.

Zobacz ceny Subaru Impreza

Służące w amerykańskiej policji WRX STI, nie jest pierwszym, które znalazło zatrudnienie w służbie prawu. Od wielu lat kolejne generacje Subaru Impreza służą np. w brytyjskiej i japońskiej policji. Oto kilka przykładów:

Japonia:

Subaru Impreza WRX STISubaru Impreza WRX STI

Wielka Brytania:

Subaru Impreza WRX STISubaru Impreza WRX STI

Subaru Impreza WRX STISubaru Impreza WRX STI

Stany Zjednoczone:

Subaru Impreza WRX STISubaru Impreza WRX STI

Więcej o:
Komentarze (6)
Policyjne Subaru Impreza WRX STI
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • remo29

    Oceniono 1 raz 1

    U nas gdzieś na Pomorzu jeździ policyjne Evo X. Też nie w kij dmuchał...
    --
    parada karzełków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX