Salon Genewa 2014 | Bogate wnętrze nowej V klasy

W Genewie Mercedes pochwali się zupełnie nową V klasą. Rewolucję będzie stanowić wnętrze, które jeszcze nigdy nie było tak luksusowe w samochodzie tej klasy

Mercedes powróci do dawnej nazwy. Klasa V zastąpi Viano, ale nie tylko. Klasa R nie doczeka się swojego następcy, zatem V-ka przejmie część jej klienteli. Przynajmniej w zamierzeniach firmy. Aby nieco zachęcić nieprzekonanych, Mercedes zaprojektował piękne wnętrze z deską rozdzielczą, jakiej w podobnych konstrukcjach nie uświadczymy. Ciekawi jesteśmy, czy nowe Vito będzie w środku choć odrobinę podobne. Na rynku ma zadebiutować kilka miesięcy po osobowej V klasie.

Co lepsze - osobowe Vito, czy Viano - sprawdź cennik

Napęd będzie realizowany przede wszystkim przez silniki wysokoprężne o mocach od 136 do 190 KM. Na wybrane rynki, gdzie będzie takie zapotrzebowanie, do oferty dołączą jednostki benzynowe o czterech cylindrach. Mercedes zrezygnuje z montowania V6-ek w nowej V-ce ze względu na małe zainteresowanie ze strony klientów.

Mercedes C klasa | Nowe zdjęcia

Więcej o:
Komentarze (3)
Salon Genewa 2014 | Bogate wnętrze nowej V klasy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • liczbynieklamia

  Oceniono 6 razy 4

  Fajne wnętrze. Ciekawe tylko, ile trzeba będzie dopłacić do wersji podstawowej, żeby takie dostać. 100%, 150%, czy 200%?

 • wasataszpilka

  Oceniono 6 razy 0

  No to VW T5 Multivan spadnie do innej ligi. Teraz tylko klasa V będzie zasługiwać na miano vana klasy premium...
  szrociaki

 • Gość: HEHE

  Oceniono 11 razy -3

  Deska przejęta z megane III. mercedes współpracuje z renault (citan) więc pewnie zbudowali tę Vkę na bazie renault traffic :) :) :) :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX