Oto następca Maybacha. Będzie się nazywał - S 600 Maybach

Mercedes będzie oferował nową klasę S w aż sześciu różnych odmianach. Obok limuzyny z krótkim i długim rozstawem osi przewidziana jest wersja cabrio, coupe, Pullmann, który ma dodatkowo powstać w rozmiarze XXL i tym samym zastąpić Maybacha
Mercedes S 600 Maybach Nowe cacko niemieckiego koncernu będzie dostępne w sześciu wersjach Już za rok na rynku pojawi się następca luksusowego Maybacha. Mercedes będzie oferował nową klasę S w aż sześciu różnych odmianach. Obok limuzyny z krótkim i długim rozstawem osi przewidziana jest wersja cabrio, coupe, Pullmann, który ma dodatkowo powstać w rozmiarze XXL i tym samym zastąpić Maybacha Ten absolutnie wyjątkowy model ma mieć nieco ponad 5,5 metra długości i nosić w nazwie oznaczenie Maybach. Nowa wersja będzie aż o około 40 cm dłuższa od zwykłej klasy S i ma zostać zaprezentowana w listopadzie 2014 roku. Premiera odbędzie na chińskim salonie samochodowym w Guangzhou. Model będzie nosił oznaczenie Mercedes S 600 Maybach. Stylistycznie jednak nie będzie odbiegał od klasy S. Różnice polegać będą głównie na wyposażeniu. Limuzyna budowana w zakładach Mercedesa w Sindelfingen napędzana będzie 12 cylindrowym silnikiem o mocy 585 KM.

Krótka historia MaybachaKrótka historia Maybacha

Ten absolutnie wyjątkowy model ma mieć nieco ponad 5,5 metra długości i nosić w nazwie oznaczenie Maybach. Ta wersja będzie aż o około 40 cm dłuższa od zwykłej klasy S i ma zostać zaprezentowana w listopadzie 2014 roku. Premiera odbędzie na chińskim salonie samochodowym w Guangzhou.

Model będzie nosił oznaczenie Mercedes S 600 Maybach. Stylistycznie jednak nie będzie odbiegał od klasy S. Różnice polegać będą głównie na wyposażeniu. Limuzyna budowana w zakładach Mercedesa w  Sindelfingen napędzana będzie 12 cylindrowym silnikiem o mocy 585 KM.