Tańszy serwis dla starszych Volkswagenów

Volkswagen zamierza stworzyć sieć warsztatów, dedykowanych samochodom mającym co najmniej pięć lat, które będą tańsze od ASO. Pierwszy tego typu obiekt został otworzony w Lublińcu
Volkswagen Passat Volkswagen Passat | 40 lat minęło

Idea serwisu Direct Express, wprowadzanego przez markę Volkswagen, opiera się o nowy typ serwisu, w którym wykonywane są szybkie usługi skierowane do Volkswagenów mających pięć lat i więcej. Podstawę oferty stanowią Pakiety Ekonomiczne Volkswagen, które łączą w sobie Części Economy i atrakcyjne stawki robocizny.

Części Economy zostały zaprojektowane na potrzeby napraw starszych aut. Korzyści cenowe wynikają ze zmodyfikowania, w porównaniu do części oryginalnych, pewnych cech konstrukcyjnych oraz zmniejszenia różnorodności wariantów, co generuje oszczędności.

Direct Express pozycjonowany jest pod względem ceny pomiędzy Autoryzowanym Serwisem VW a ofertą niezależnych warsztatów. Głównie będę wykonywane w nim usługi proste technologicznie i z krótkim czasem naprawy. Sieć ma być sukcesywnie rozwijana.

Więcej o:
Komentarze (6)
Tańszy serwis dla starszych Volkswagenów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • eurotaxt

  Oceniono 4 razy 4

  Jest cała masa ludzi którzy mają starsze volkswageny w dobrym stanie kupione w salonie i nie chcą jeździć do ASO ale tez nie chcą ich serwisować "u Pana Miecia" w garażu. To oferta dla tych osób i myślę że się sprawdzi szczególnie w przypadku napraw elektryki, elektroniki itp.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Piękny przykład "markjetyngowego" bełkotu:
  "Korzyści cenowe wynikają ze zmodyfikowania, w porównaniu do części oryginalnych, pewnych cech konstrukcyjnych oraz zmniejszenia różnorodności wariantów, co generuje oszczędności."

  A po naszemu, w stare VW będą wstawiać gorsze jakościowo części :)
  Swoja drogą ciekawy jestem co to będzie amortyzatory z rurek po kremie i tarcze hamulcowe z papierowych talerzyków? :D

 • ko_mentator

  Oceniono 1 raz 1

  Prosta sprawa: starsze VW są tak niezawodne, że trzeba je wyposażyć w gó...ane części, żeby zaczęły się psuć. Może wtedy ludzie kupią nowe VW, z nadzieją że te nowe są jeszcze bardziej niezawodne. A tu a kuku!

 • 666original

  Oceniono 5 razy 1

  Starych VAGów nikt nie serwisuje w kosmicznie drogich ASO więc i tu chcą złowić rybki.....

 • kamito

  0

  Dla mnie to lepsze rozwiazanie aniżeli gwrancja 7 letnia, podczas której trzeba sporo płacić, a tak mamy tańsze stawki i tańsze części

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX