Tak wygląda BMW serii 2 | Nowe zdjęcia

Dzięki pierwszym zdjęciom szpiegowskim bez kamuflażu wiemy już jak będzie wyglądać nowe BMW serii 2

Pierwsza generacja "jedynki" od początku podzielona była na hatchbacki oraz coupe i cabrio. Różniły się stosowanymi silnikami i klientelą do której je kierowano. Przy drugiej generacji postanowiono je zatem rozdzielić. Jedynka pozostała miejskim kompaktem segmentu premium, a sportowy duch zostanie przelany na serię 2.

Najważniejsza informacja to odmienny wygląd. Różnice są o wiele większe, niż w przypadku serii 3 i 4. Dwójka w niczym nie przypomina jedynki i o to chodzi. Jej klientami będą osoby poszukujące modelu o cechach sportowych. Dlatego paleta silników - przynajmniej na początku - nie obejmuje słabych jednostek. Dostępne będą dwie odmiany benzynowe: 220i (2.0 - 184 KM, 270 Nm) i 235i (3.0 - 326 KM, 450 Nm) oraz jedna wysokoprężna 220d (2.0 - 184 KM, 380 Nm).

Debiut rynkowy powinien odbyć się jeszcze w tym roku.

Przedwczesny crashtest | Wypadek prototypu BMW serii 2Wypadek prototypu BMW serii 2

Więcej o:
Komentarze (7)
Tak wygląda BMW serii 2 | Nowe zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: jfk

    Oceniono 11 razy 9

    Fajnie im to wyszlo. O wiele lepiej niz 1er, zwlaszcza przednie swiatla. Coupe, do tego nie za duze, nie za male, bo to bedzie wielkosci E36.I duzo tansze niz wielkie 4er. Idealny samochod dla kogos kto jezdzi glownie po miescie,i nie ma dzieci. Bedzie hit, choc pewnie nie w Polsce,z racji polskich zarobkow.I co najwazniejsze jeszcze RWD, bo nastepna generacje bedzie miala bieda naped na przod.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX