Maserati Ghibli w Polsce | Ceny

W podwarszawskim salonie Maserati jest już dostępny najnowszy model marki o nazwie Ghibli. Średniej wielkości sedan o sportowym charakterze to, po nowym Quattroporte, kolejna nowość producenta z Modeny
Maserati Ghibli w Polsce Ghibli jest mniejsze, lżejsze i tańsze od flagowego Quattroporte. W podwarszawskim salonie Maserati jest już dostępny najnowszy model marki o nazwie Ghibli. Najtańsza wersja benzynowa kosztuje 86 516 euro. W podwarszawskim salonie Maserati jest już dostępny najnowszy model marki o nazwie Ghibli. Średniej wielkości sedan o sportowym charakterze to, po nowym Quattroporte, kolejna nowość producenta z Modeny. Maserati po raz pierwszy ma w ofercie dwa czterodrzwiowe modele. Ghibli jest mniejsze, lżejsze i tańsze od flagowego Quattroporte, dzięki czemu ma przyciągnąć do salonów sprzedaży nowych klientów. Do 2015 roku Maserati zamierza produkować 50 tys. aut rocznie. Maserati Ghibli ma skutecznie rywalizować w nowym dla siebie segmencie z silną, niemiecką konkurencją. Z tego powodu w ofercie znalazła się jednostka wysokoprężna - po raz pierwszy w historii Maserati. 275-konny turbodiesel V6 otwiera cennik modelu z kwotą 84 226 euro. Najtańsza wersja benzynowa 3.0 V6 z turbodoładowaniem o mocy 330 KM to wydatek minimum 86 516 euro. Mocniejsza, 410-konna odmiana 3.0 V6 biturbo kosztuje 101 688 euro. Najdroższe Ghibli z napędem na wszystkie koła wyceniono na 105 265 euro.
SUV Maserati SUV Maserati w 2015 roku

Maserati po raz pierwszy ma w ofercie dwa czterodrzwiowe modele. Ghibli jest mniejsze, lżejsze i tańsze od flagowego Quattroporte, dzięki czemu ma przyciągnąć do salonów sprzedaży nowych klientów. Do 2015 roku Maserati zamierza produkować 50 tys. aut rocznie.

Maserati Ghibli ma skutecznie rywalizować w nowym dla siebie segmencie z silną, niemiecką konkurencją. Z tego powodu w ofercie znalazła się jednostka wysokoprężna - po raz pierwszy w historii Maserati. 275-konny turbodiesel V6 otwiera cennik modelu z kwotą 84 226 euro.

Najtańsza wersja benzynowa 3.0 V6 z turbodoładowaniem o mocy 330 KM to wydatek minimum 86 516 euro. Mocniejsza, 410-konna odmiana 3.0 V6 biturbo kosztuje 101 688 euro. Najdroższe Ghibli z napędem na wszystkie koła wyceniono na 105 265 euro.

Maserati Ghibli - wideoMaserati Ghibli - wideo

Więcej o:
Komentarze (52)
Maserati Ghibli w Polsce | Ceny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • robgordon

  Oceniono 55 razy 51

  Wygląda świetnie!

 • szakez

  Oceniono 81 razy 35

  Skandal!!!!!!!!!

  Ech te włochy nawet nie ma w ofercie najlepszego silnika wszechświata 1.9 TDI!!!!!!!!!!

  Nie kupuję tego parcha! Wstyd to nawet przy małej Polówce postawić! Ale by się ze mnie nabijali we wsi!

 • Gość: gostek_gostek

  Oceniono 60 razy 30

  Czy to jeszcze segment Skody Rapid czy już segment Skody Octavi?;)

 • Gość: nicki

  Oceniono 36 razy 26

  absolutny hit, na zywo wyglada jeszcze lepiej :-) niech sie niemiaszki schowaja

 • Gość: mru

  Oceniono 26 razy 24

  dla mnie Ghibli wygląda rasowo! piękna maszyna, o silniku nawet nie mówię bo wiadomo,że rewelacja. za to detale mnie rozbroiły- środek wygląda idealnie!

 • Gość: joe brody

  Oceniono 21 razy 19

  "Maserati po raz pierwszy ma w ofercie dwa czterodrzwiowe modele" - błąd, w "kanciastych" czasach było już równocześnie w ofercie Quattroporte i czterodrzwiowe Biturbo...

 • Gość: freeform

  Oceniono 18 razy 14

  wow, zajbisty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX