Głośne obchody rocznicy Porsche

Było już wiele słynnych wykonań urodzinowej przyśpiewki "Happy Birthday to You". Najsłynniejsze należy oczywiście do Marilyn Monroe, która odśpiewała ją Prezydentowi Kennediemu. Teraz jesteśmy świadkami kolejnego wykonania, które na lata może zapaść w pamięć wielu fanom motoryzacji
Głośne obchody rocznicy Porsche 911-tki śpiewają "Happy Birthday to You" Porsche opublikowało film, na którym po prezentacji "wykonawców", siedem generacji modelu 911 wykonuje własną wersję "Happy Birthday to You" Było już wiele słynnych wykonań urodzinowej przyśpiewki "Happy Birthday to You". Najsłynniejsze należy oczywiście do Marilyn Monroe, która odśpiewała ją prezydentowi Kennediemu. Teraz jesteśmy świadkami kolejnego wykonania, które na lata może zapaść w pamięć wielu fanom motoryzacji. Porsche, które w tym roku hucznie obchodzi 50-lecie modelu 911, opublikowało film, na którym po prezentacji "wykonawców", siedem generacji modelu wykonuje własną wersję "Happy Birthday to You".

Porsche, które w tym roku hucznie obchodzi 50-lecie modelu 911 opublikowało film, na którym po prezentacji "wykonawców", siedem generacji modelu wykonuje własną wersję "Happy Birthday to You". Co Wy na to?

Zobacz czy stać Cię na Porsche 911

911-tki grają Happy Birthday - Wideo