Lexus IS-F model 2014 | Nowy jak stary

Sportowa limuzyna Lexusa zostanie lekko zmodernizowana. Debiut w 2014 roku
Lexus IS-F model 2014 Sportowa limuzyna Lexusa zostanie lekko zmodernizowana. Debiut w 2014 roku Sportowego Lexusa IS-F model 2014 czeka lifting. Auto otrzyma nowy, tylny spojler z włókna węglowego. Do napędu posłuży 5 litrowy silnik V8 o mocy 423 KM Lexusa IS-F model 2014 czeka lifting. Zmiany będą naprawdę niewielkie. Japońska limuzyna otrzyma nowy, tylny spojler, który wykonany będzie z włókna węglowego. Poza tym, zewnętrznie model 2014 nie będzie nim się różnił od dotychczasowych wersji. Co dziwne, nowy IS-F nie otrzyma imponującego wlotu powietrza "cywilnych" wersji. Również pod maską bez zmian. Do napędu posłuży 5 litrowy silnik V8 o mocy 423 KM. Minimalne korekty otrzyma wnętrze. Boczne pokrycia drzwi oraz deska rozdzielcza wyłożone będą alcantarą. Na zagłówkach foteli pojawi się logo z literą "F". To tyle. W odróżnieniu do amerykańskiej wersji model na Europę nie otrzyma LED-owych świateł przeciwmgielnych.
Keijidosha, czyli japoński sposób na tanią motoryzację Keijidosha, czyli japoński sposób na tanią motoryzację

Zmiany będą naprawdę niewielkie. Japońska limuzyna otrzyma nowy, tylny spojler, który wykonany będzie z włókna węglowego. Poza tym, zewnętrznie model 2014 nie będzie nim się różnił od dotychczasowych wersji. Co dziwne, nowy IS-F nie otrzyma imponującego wlotu powietrza 'cywilnych" wersji.

Również pod maską bez zmian. Do napędu posłuży 5 litrowy silnik V8 o mocy 423 KM. Minimalne korekty otrzyma wnętrze. Boczne pokrycia drzwi oraz deska rozdzielcza wyłożone będą alcantarą. Na zagłówkach foteli pojawi się logo z literą "F". To tyle. W odróżnieniu do amerykańskiej wersji model na Europę nie otrzyma LED-owych świateł przeciwmgielnych.

Więcej o:
Komentarze (14)
Lexus IS-F model 2014 | Nowy jak stary
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pluuto

  Oceniono 12 razy 4

  Lexus bierze przykład on Niemców i nie robi diametralnych zmian w swoich kolejnych wersjach i... nie wciska koszmarnego grilla. Nauczył się, że klienci takich modeli nie lubią kundli, czyli kolejnych wersji, które za każdym razem wyglądają inaczej.

 • Gość: pat

  Oceniono 2 razy 2

  Nawet środek zostawili taki jak w poprzedniej wersji ISa? Pieniądze się Toyocie skończyły?

 • Gość: marek

  Oceniono 3 razy 1

  "W odróżnieniu do amerykańskiej wersji model na Europę nie otrzyma LED-owych świateł przeciwmgielnych." - to niby w Europie nie ma mgieł? Hm...

 • Gość: Mik43

  Oceniono 2 razy 0

  Witam
  I super że nie robia rewolucji--po co na chama poprawiać coś co jest doskonałe--pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX