Lamborghini Cabrera | Następca Gallardo | Nowe zdjęcia

Już w 2014 roku wysłużone Gallardo otrzyma następcę. Obecnie Lamborghini testowane jest na torze Nurburgring
Lamborghini Cabrera Już w 2014 roku wysłużone Lamborghini Gallardo otrzyma następcę Już w 2014 roku wysłużone Lamborghini Gallardo otrzyma następcę. Cabrera otrzyma zmodyfikowany silnik V10 o pojemności 5,2 litra i mocy około 600 KM Już w 2014 roku wysłużone Gallardo otrzyma następcę. Po raz pierwszy udało sfotografować nieco dokładniej nowy model Cabrera. Wbrew oczekiwaniom na salonie samochodowym we Frankfurcie nie pojawił się studyjny model zapowiadający następcę. Cabrera otrzyma niektóre elementy stylistyczne Egoisty i Sesto Elemento. Następca Gallardo otrzyma cztery rury wydechowe. Karoseria będzie nieco dłuższa przy niemal identycznej szerokości i wysokości. W porównaniu z następcą Audi R8 drugiej generacji, na którym bazuje Lamborghini rozstaw kół włoskiego auta będzie nieco mniejszy. Cabrera ma być wyraźnie lżejsza od Gallardo. W użyciu materiałów Lambo wzorować się będzie na Audi R8. Aluminium i karbon ma zbić masę własną poniżej 1500 kg. Do napędu posłuży prawdopodobnie zmodyfikowany silnik V10 o pojemności 5,2 litra i mocy około 600 KM. Napęd przekazywany będzie za pośrednictwem 7-biegowej skrzyni z podwójnym sprzęgłem na cztery koła. Nie wiadomo czy nowe Lamborghini będzie dostępne również z manualną przekładnią. Również otwarta pozostaje kwestia wykorzystania silnika elektrycznego do wsparcia jednostki benzynowej.
Za co kochamy włoską motoryzację?Za co kochamy włoską motoryzację?

Wbrew oczekiwaniom na salonie samochodowym we Frankfurcie nie pojawił się studyjny model zapowiadający następcę. Cabrera otrzyma niektóre elementy stylistyczne Egoisty i Sesto Elemento.

Znowu na Audi R8

Następca Gallardo otrzyma cztery rury wydechowe. Karoseria będzie nieco dłuższa przy niemal identycznej szerokości i wysokości. W porównaniu z następcą Audi R8 drugiej generacji, na którym bazuje Lamborghini rozstaw kół włoskiego auta będzie nieco mniejszy. Cabrera ma być wyraźnie lżejsza od Gallardo. W użyciu materiałów Lambo również wzorować się będzie na R8. Aluminium i karbon ma zbić masę własną poniżej 1500 kg.

Jak brzmi nowe LamborghiniJak brzmi nowe Lamborghini

Do napędu posłuży prawdopodobnie zmodyfikowany silnik V10 o pojemności 5,2 litra i mocy około 600 KM. Napęd przekazywany będzie za pośrednictwem 7-biegowej skrzyni z podwójnym sprzęgłem na cztery koła. Nie wiadomo czy nowe Lamborghini będzie dostępne również z manualną przekładnią. Również otwarta pozostaje kwestia wykorzystania silnika elektrycznego do wsparcia jednostki benzynowej.

Wypadki prototypówWypadki prototypów

Więcej o:
Komentarze (8)
Lamborghini Cabrera | Następca Gallardo | Nowe zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szakez

  Oceniono 27 razy 17

  Mam nadzieję, że jest 1.9 TDI, bo inaczej nie kupie!

 • Gość: gabba

  Oceniono 18 razy 14

  Komentujący mają jakieś zaawansowane programy graficzne, które pozwalają im oglądać samochód bez maskowania? Czy dla zasady mówią, że paskudny?

 • lech2011

  Oceniono 3 razy 3

  następca kultowego auta jest bardzo sexi.

 • 666original

  Oceniono 7 razy -1

  Nowość stylistyczna jak się patrzy, przeciętny fan moto nie będzie w stanie go odróżnić od Gallard i Murcelago...

 • potulnyqumotr

  Oceniono 4 razy -2

  "Nowe, włoske super auto", ale fajne.

  Pozdrowienia dla Warszawiaków

 • remo29

  Oceniono 10 razy -2

  Okleili go scotchem?
  --
  parada karzełków

 • Gość: Macu

  Oceniono 16 razy -12

  Obrzydliwy. Jak większość luksusowych, sportowych samochodów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX