WRX i STI w przyszłym roku

Od debiutu ostatniej generacji Imprezy WRX minęło 5 lat. Już dwukrotnie na targach mogliśmy podziwiać koncepcyjny model WRX.
WRX i STI w przyszłym roku Już dwukrotnie na targach mogliśmy podziwiać koncepcyjny model WRX Nowe Subaru WRX i WRX STI prawdopodobnie zostanie pokazane na listopadowym Salonie Samochodowym w Los Angeles Od czasu do czasu pojawią się także zdjęcia szpiegowskie oklejonego nadwozia Imprezy sedna, która od 2012 sprzedawana jest w Stanach Zjednoczonych. Nowe Subaru WRX i WRX STI prawdopodobnie zostanie pokazane na listopadowym Salonie Samochodowym w Los Angeles. Z informacji jakie podaje Automotive News wynika, że w salonach najmocniejsze samochody Subaru, które nie będą już nosiły nazwy Impreza, mogą pojawić się już na początku przyszłego roku i będą zbliżone wyglądem do Concept WRX. Analizując jednak daty i informacje, które docierają do szerokiej publiczności w ciągu ostatnich miesięcy, ostatecznie może okazać się, że nowy WRX i STI wcale nie będzie aż tak atrakcyjny. O w pełni LED-owych lampach, miniaturowych lusterkach i bardzo obniżonej linii dachu nadwozia raczej możemy zapomnieć. Patrząc na zdjęcia auta, które testowano m.in. na niemieckim torze Nurburgring jest już za późno aby miało ono być tylko przykrywką do testowania samych podzespołów mechanicznych. Z przodu rzeczywiście pojawił się inny zarys reflektorów, ale linia boczna i tył, który otrzymał mały dyfuzor i dużą lotkę, wygląda niemalże identycznie jak w Imprezie Sedan już dostępnej w amerykańskich salonach. Pod maską wersji WRX i STI znajdą się zapewne dobrze znane czterocylindrowe silniki w układzie boxer, które we współpracy z układem doładowania będą generować w WRX - 265 KM a w STI 305. Możemy mieć tylko nadzieję, że japoński producent mile zaskoczy nas podczas targów w Los Angeles.
Subaru Impreza WRX i WRX STISubaru Impreza WRX i WRX STI

Od czasu do czasu pojawią się także zdjęcia szpiegowskie oklejonego nadwozia Imprezy sedna, która od 2012 sprzedawana jest w Stanach Zjednoczonych.

Nowe Subaru WRX i WRX STI prawdopodobnie zostanie pokazane na listopadowym Salonie Samochodowym w Los Angeles. Z informacji jakie podaje Automotive News wynika, że w salonach najmocniejsze samochody Subaru, które nie będą już nosiły nazwy Impreza, mogą pojawić się już na początku przyszłego roku i będą zbliżone wyglądem do Concept WRX.

Analizując jednak daty i informacje, które docierają do szerokiej publiczności w ciągu ostatnich miesięcy, ostatecznie może okazać się, że nowy WRX i STI wcale nie będzie aż tak atrakcyjny.  O w pełni LED-owych lampach, miniaturowych lusterkach i bardzo obniżonej linii dachu nadwozia raczej możemy zapomnieć. Patrząc na zdjęcia auta, które testowano m.in. na niemieckim torze Nurburgring jest już za późno aby miało ono być tylko przykrywką do testowania samych podzespołów mechanicznych. Z przodu rzeczywiście pojawił się inny zarys reflektorów, ale linia boczna i tył, który otrzymał mały dyfuzor i dużą lotkę, wygląda niemalże identycznie jak w Imprezie Sedan już dostępnej w amerykańskich salonach.

Pod maską wersji WRX i STI znajdą się zapewne dobrze znane czterocylindrowe silniki w układzie boxer, które we współpracy z układem doładowania będą generować w WRX - 265 KM a w STI 305.

Możemy mieć tylko nadzieję, że japoński producent mile zaskoczy nas podczas targów w Los Angeles.

Więcej o:
Komentarze (10)
WRX i STI w przyszłym roku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasataszpilka

  Oceniono 10 razy 6

  W końcu Impreza która nie wygląda jak Lanos po tjuningu. Oby zaczęli to tłuc jako Imprezę, bo przecież od czasu tej pierwszej, fajnej nie zrobili nic co by nie gwałciło oczu i dobrego smaku. To jest wysmakowane, a zarazem agresywne. Ideał
  szrociaki

 • americanmoto

  Oceniono 1 raz 1

  Może ktoś mieć inne zdanie, ale wg. mnie przód wygląda jak azjatycka mieszanka jaguara XF z Audi A6 ;)

 • Gość: h2o

  0

  o k... jest cool

 • Gość: fakej

  0

  dużo koni, dużo rur i podwójny dyfuzor. Ogólnie o to chodzi, chociaż przydałby się może jeszcze spojlerek wielkości noszy jak w miśku evo

 • Gość: mors

  Oceniono 4 razy 0

  nareszcie nie lanos:P super:D:D:D

 • Gość: 1000dancers

  Oceniono 5 razy -1

  subaru jest za ale zeby przezyc predzej czy pozniej zbanktutuej albo przejmie ich toyota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX