Opel Adam LPG dla oszczędnych

Wiele osób nie ma problemu z tym, by zapłacić dużo za samochód, ale potem nie chcą one wydawać zbyt wiele na paliwo, o czym można się przekonać na stacji paliw przy dystrybutorze LPG. Dla takich klientów Opel przygotował fabryczną wersję modelu Adam z instalacją gazową
Opel Adam LPG dla oszczędnych Opel stale powiększa swoją ofertę modeli zasilanych gazem LPG Opel stale powiększa swoją ofertę modeli zasilanych gazem LPG. Samochód Adam jest już szóstym modelem z możliwością zakupu z fabryczną instalacja gazową Wiele osób nie ma problemu z tym, by zapłacić dużo za samochód, ale potem nie chcą one wydawać zbyt wiele na paliwo, o czym można się przekonać na stacji paliw przy dystrybutorze LPG. Dla takich klientów Opel przygotował fabryczną wersję modelu Adam z instalacją gazową. Opel stale powiększa swoją ofertę modeli zasilanych gazem LPG. Obok Corsy, Astry, Merivy, Zafiry Tourer i Insignii, Adam jest już szóstym modelem z możliwością zakupu z fabryczną instalacja gazową. Oferta dotyczy wolnossącego silnika o pojemności 1,4 litra i mocy 87 KM. Opel podaje, że na paliwie LPG Adam zużywa średnio 6,9 litra na 100 km, redukując koszty o połowę w porównaniu do jazdy na benzynie. Zasięg auta na gazie wynosi ok. 500 km, a na obu zbiornikach wzrasta do 1 200 km. Niewątpliwymi zaletami instalacji oferowanej przez producenta jest brak utraty gwarancji na samochód oraz jej fachowy montaż, który nie zmniejsza pojemności bagażnika (35-litrowy zbiornik LPG jest montowany pod podłogą). Opel Adam nie jest tani, również w odmiana 1.4 LPG ecoFLEX. Na rynku niemieckim auto kosztuje od 16 150 euro, polskie ceny nie są jeszcze znane.
Opel Adam | Galeria

Opel stale powiększa swoją ofertę modeli zasilanych gazem LPG. Obok Corsy, Astry, Merivy, Zafiry Tourer i Insignii, Adam jest już szóstym modelem z możliwością zakupu z fabryczną instalacja gazową.

Oferta dotyczy wolnossącego silnika o pojemności 1,4 litra i mocy 87 KM. Opel podaje, że na paliwie LPG Adam zużywa średnio 6,9 litra na 100 km, redukując koszty o połowę w porównaniu do jazdy na benzynie. Zasięg auta na gazie wynosi ok. 500 km, a na obu zbiornikach wzrasta do 1 200 km.

Niewątpliwymi zaletami instalacji oferowanej przez producenta jest brak utraty gwarancji na samochód oraz jej fachowy montaż, który nie zmniejsza pojemności bagażnika (35-litrowy zbiornik LPG jest montowany pod podłogą).

Opel Adam nie jest tani, również w odmiana 1.4 LPG ecoFLEX. Na rynku niemieckim auto kosztuje od 16 150 euro, polskie ceny nie są jeszcze znane.

Więcej o:
Komentarze (7)
Opel Adam LPG dla oszczędnych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasataszpilka

  Oceniono 8 razy 4

  Kolejny przykład który zamknie gęby inteligentnym inaczej, którzy twierdzą, że "gdyby gaz LPG był taki fajny to robili by go fabrycznie". Robią to i to już od dobrych 30 lat, więc najwyższa pora wyjść z jakskin:D
  szrociaki

 • Gość: WilQ

  Oceniono 5 razy 3

  Tylko ta nazwa...

 • auto-blog

  Oceniono 3 razy 1

  To jest przede wszystkim za drogie auta by go oszczędny kupił.
  ----
  Sklep Motoryzacyjny - www.e-autosklep.pl

 • Gość: m

  Oceniono 6 razy -2

  Śmieszą mnie ludzie którzy utopili w nowe auto 50 000 zł z LPG i chwalą się że oszczędzają 2 tys.zł rocznie chociaż ich auto po 3-4 latach straciło 25 000 zł na wartości....Czyli w sumie stracili a nie zyskali:)

 • Gość: m

  Oceniono 6 razy -4

  Jeśli ktoś nie ma problemu żeby zapłacić dużo za auto to tym bardziej nie ma problemu żeby wydać miesięcznie 100-200 zł więcej na paliwo ;-)
  A jeśli ktoś naprawdę chce zaoszczędzić to kupuje używany zadbany samochód zamiast nowego i oszczędza
  20-30 tys.zł a nie jakieś grosze 2000 zł rocznie na paliwie:)

  Buuuuhahaha:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX