Salon Frankfurt 2013 | Skoda Yeti

Skoda Yeti zmienia oblicze. Czy brzydkie kaczątko wyrosło na pięknego łabędzia?
Skoda Yeti Skoda Yeti zmienia oblicze. Czy brzydkie kaczątko wyrosło na pięknego łabędzia? Skoda pokaże we Frankfurcie odnowione Yeti. Firma postawiła tym razem na zachowawczy styl, upodabniając Yeti wizualnie do pozostałych modeli marki W przyszłym miesiącu we Frankfurcie wielkie motoryzacyjne święto. Skoda pokaże tam nowa wersję nadwoziową Rapida zwaną Spaceback. Obok głównej gwiazdy stoiska będzie można po raz pierwszy na żywo zobaczyć oficjalnie odnowione - czy raczej poprawione - Yeti. Skoda Yeti była krytykowana za wygląd. W dużej mierze model postrzegany był przez pas przedni z charakterystycznymi światłami. Teraz to się zmieni. Po odrobinie indywidualizmu nie ma śladu. Skoda postawiła tym razem na zachowawczy styl, upodabniając Yeti do pozostałych modeli marki. Z tyłu też widać nowe światła i klapę bagażnika z przetłoczeniem wokół tablicy rejestracyjnej w stylu znanym z Octavii i Rapida. W środku znajdziemy nową kierownicę i wzory tapicerki. Nie są jeszcze znane oficjalne dane dotyczące zmian w palecie silników, ale można spodziewać się kilku znaczących zmian. Wysokoprężny 2.0 TDI o mocy 150 KM powinien zastąpić o 10 KM słabszego poprzednika, a benzynowy 1.4 TSI pojawić się w wersji 160-konnej.

W przyszłym miesiącu we Frankfurcie wielkie motoryzacyjne święto. Skoda pokaże tam nowa wersję nadwoziową Rapida zwaną Spaceback. Obok głównej gwiazdy stoiska będzie można po raz pierwszy na żywo zobaczyć oficjalnie odnowione - czy raczej poprawione - Yeti.

Skoda Yeti była krytykowana za wygląd. W dużej mierze model postrzegany był przez pas przedni z charakterystycznymi światłami. Teraz to się zmieni. Po odrobinie indywidualizmu nie ma śladu. Skoda postawiła tym razem na zachowawczy styl upodabniając Yeti do pozostałych modeli marki. Z tyłu też widać nowe światła i klapę bagażnika z przetłoczeniem wokół tablicy rejestracyjnej w stylu znanym z Octavii i Rapida. W środku znajdziemy nową kierownicę i wzory tapicerki.

Nie są jeszcze znane oficjalne dane dotyczące zmian w palecie silników, ale można spodziewać się kilku znaczących zmian. Wysokoprężny 2.0 TDI o mocy 150 KM powinien zastąpić o 10 KM słabszego poprzednika, a benzynowy 1.4 TSI pojawić się w wersji 160-konnej.

Skoda Octavia vRS - Pierwsza jazda | RS6 dla KowalskiegoOctavia vRS - test | RS6 dla Kowalskiego

Więcej o:
Komentarze (40)
Salon Frankfurt 2013 | Skoda Yeti
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lech2011

  Oceniono 45 razy 9

  przerobiony dostawczak

 • chris2010

  Oceniono 22 razy 8

  Podsumowując wszystkich znawców tematu na tym forum powinna zelektryzować wieść , że Wolska też wystawi zmodernizowaną furmankę rajdowo-pielgrzymkową...))))

 • wasataszpilka

  Oceniono 27 razy 7

  Tylna klapa po małej wgniotce staje się pomału cechą rozpoznawczą wszystkich Skód:)
  szrociaki

 • Gość: hiszpan25

  Oceniono 18 razy 6

  chyba nie jestem Skodofobem bo Yeti mi się podoba. szkoda tylko, że silnikowo nie ma rewelacji. 1.2TSI i 1.4TSI wraz z 2.0TDI mają delikatnie mówiąc nie najlepszą opinię na temat niezawodności i trwałości. Pozostaje 1.8TSI - pytanie czy jest tak niezawodny jak stare 1.8T 20V?

 • potulnyqumotr

  Oceniono 7 razy 5

  Niestety nie.

 • Gość: zani

  Oceniono 9 razy 5

  Duster wygrywa ceną. Tylko ceną i aż ceną. A jak wiadomo w dzisiejszych czasach cena jest ważnym czynnikiem decyzyjnym...... Lift Yeti niewiele może zmnienić poza chwilowym zainteresowaniem mediów (tu jest dobry przykład). SUVy i Crossovery to chłonny rynek, ale Skoda wystartowała zbyt późno.

 • Gość: nie podpiszę się

  Oceniono 25 razy 5

  poprzednia fajniejsza

 • eurotaxt

  Oceniono 3 razy 1

  Najpierw odżwieżyli Volkswagena Tiguana teraz Skodę Yeti. Nowy wygląd przodu jest bardzo OK, auto wygląda bardziej jak SUV niż crossover. Może teraz bilans sprzedaży Yeti zmieni się na korzyść w stosunku do niezmiennie świetnie sprzedającego się Tiguana?

 • Gość: ~

  0

  kto tą kierownicę rzeźbił ??????????
  poprzednia była o niebo ładniejsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX