Audi dla 'Gry Endera'

Audi stworzy samochód przyszłości na potrzeby filmu 'Gra Endera'. Robocza nazwa to... fleet shuttle quattro

Ziemia jest zagrożona inwazją. Potrzebny jest bohater który ją uratuje. 'Gra Endera' to kolejny film science fiction o tym, jak jeden człowiek ratuje nam tyłek przed obcymi. Ale nas, w Moto, bardziej interesuje bohater drugiego, a może nawet trzeciego planu.

Na potrzeby filmu Audi stworzy futurystyczny pojazd zwany fleet shuttle quattro. Ostre kształty, jednobryłowe nadwozie i ogromna powierzchnia przeszklona to typowe cechy widoczne na pierwszym wygenerowanym renderze. Jak dotąd nie powstał nawet mały model.

Audi ma już doświadczenie z samochodami przyszłości tworzonymi na potrzeby filmów. W 'Ja, Robot' z 2004 roku wystąpił RSQ zwiastujący późniejsze R8. Cechą charakterystyczną były sferyczne koła umożliwiające jazdę bokiem.

Zwiastun Gry Endera:

>>> Zobacz co i za ile znajdziesz w salonie Audi <<<

Więcej o:
Komentarze (16)
Audi dla 'Gry Endera'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ech...

  Oceniono 15 razy 15

  Jak to "stworzy" samochód na potrzeby filmu? Przeciez film został juz nakrecony i jest już w postprodukcji. To znaczy, że co, Audi dopiero teraz zrobi samochód, który zapewne będzie wehikułem czasu i prześle go w przeszłość, żeby filmowcy mogli go nakręcić?
  Co to za brednie są?

 • Gość: aalch

  Oceniono 17 razy 15

  Mam wciąż nadzieję, że "Gra Endera" nie będzie tylko "kolejnym filmem o ratowaniu nam tyłka przed obcymi", a jednak mniej płytką ekranizacją książki o zdecydowanie głębszym sensie..

 • Gość: tommy

  Oceniono 7 razy 7

  przecież to to samo co w ja robot

 • Gość: Twardokesek

  Oceniono 3 razy 3

  Tak sobie probuje i nie moge sobie przypomniec, zeby w ksiazce byl wyeksponowany jakikolwiek samochod... W ogole sie chyba tylko raz pojawia, a i to na bardzo dalekim tle.

 • Gość: Konkret

  Oceniono 1 raz 1

  Design żywcem wzięty z Tron: Legacy

 • Gość: bmw

  0

  ta wysiciguwa niema kuł do jasnej

 • Gość: tomek

  0

  ten samochud jest zajebisty

 • zakopane7777

  0

  Czyżby cały etap szkolenia Endera został pominięty? Czy wojna z Robalami zostanie przedstawiona tak jak w książce (nie chcę psuć zakończenia więc nie powiem więcej)? Jeśli zmienią to ostatnie to film nie będzie się różnił od całego gniotu SF nakręconego w ostatnich czasach - pokaz fajerwerków z wojną w tle. Polecam 2 część Gry Endera.

 • Gość: gnago

  Oceniono 5 razy -1

  Problemy dzieciaka z Polonii Amerykańskiej? Ciężko będzie przenieść na ekran. Zatem najprawdopodobniej gniot

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX