Połączona moc BMW M i BMW i

Zastanawialiście się kiedyś co by wyszło z połączenia technologi i koncepcji inżynierów BMW M i BMW i ? Swoją wersję takiego połączenia przedstawił Alexander Imnadze
BMW i3 | Premiera BMW i3 | Premiera

Obecnie najbardziej sportowym a zarazem ekologicznym samochodem BMW ma być model i8. Gruziński stylista postanowił jednak połączyć cechy klasycznych BMW M3 i nowoczesnych BMW i. Inspiracją dla Alexandra były podobno Nissan GT-R i Aston Martin One-77

Sprawdź ile kosztuje Aston Martin

Wersji M samochodu z palety BMW i prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy, ale szef oddziału
M, Friedrich Nitschke podobno stara się przekonać prezesa BMW, Norbert Reithofera aby ten zgodził się na produkcję BMW M8, które bazowało by na nadwoziu i8. Czy tak się stanie, przekonamy się najwcześniej w 2016 roku.

Więcej o:
Komentarze (6)
Połączona moc BMW M i BMW i
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Benek

  Oceniono 9 razy 5

  Gdyby tak się stało to nowe BMW 850 Mi miałoby silnik 2.0 TPT o mocy 245KM i drugi - elektryczny o takiej samej mocy. Takiemu GT mówimy stanowczo nie. Powinien być jeden duży silnik benzynowy a nie jakieś wynalazki. Gdyby wstawili silnik z Rollsa to w porządku, bo ekologii w sporcie powinno być jak najmniej.

 • blue911

  Oceniono 1 raz 1

  Nie jestem wielkim milosnikiem BMW,ale sylwetka jest super . Byloby ciekawe jesliby producent wypuscil ten projekt na rynek I czy rzeczywiscie znalazby nabywcow?

 • Gość: sprawiedliwy

  Oceniono 1 raz -1

  eee... nuda, widziałem już coś podobnego. Nazywał się ... Aston Martin.

 • Gość: sdfaaa

  Oceniono 3 razy -1

  To byłoby piękne, nowe BMW M8, oby w wersji Coupe, tak jak pierwowzór i najlepiej z silnikiem 6.0 V12 Bituro o mocy przynajmniej 700KM :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX