Dziewczyna i samochód: Monia Perka i BMW Z4

Lato w pełni, więc postanowiliśmy podkreślić wakacyjny klimat. Monia i BMW Z4 w słonecznej sesji poza miastem [x]

W upalny dzień, albo jeszcze lepiej wieczór nie ma nic lepszego od roadstera. Kształty pełne emocji, długa aż po horyzont maska, dwa fotele w środku, na których siedzisz tak nisko, że tyłkiem niemal szorujesz po asfalcie. BMW Z4 jest idealnym przedstawicielem swojego gatunku. Wersja sDrive28i jest tzw. złotym środkiem. Idealny wybór miedzy mocą, osiągami, a ceną. 245 koni mechanicznych pozwala osiągnąć pierwszą setkę w czasie 5,5 sekundy. Mimo pojemności dwóch litrów czterocylindrowy silnik z podwójnym turbodoaładowaniem ma soczysty, basowy pomruk, a w programie sport po odjęciu nogi z gazu strzela z rury wydechowej. Idealne auto na lato.

Jednak główną gwiazdą dzisiejszej sesji nie jest BMW, a Monia. Młoda, uśmiechnięta dziewczyna, z którą możesz iść na piwo i do opery. Chociaż Monia Perka nie staje zbyt często przed obiektywem nie mieliśmy najmniejszej chwili zawahania żeby to właśnie ją wybrać do tej sesji. Tym razem nie możemy wam polecić żadnej strony, na której możecie zobaczyć więcej zdjęć Moni, bo takiej po prostu nie posiada. Ale mamy nadzieję, że wkrótce to się zmieni...

Idealny samochód na lato

sDo zrobienia sesji zaangażowaliśmy Sławka Taboryskiego. 33 letni fotograf z Warszawy, który podczas studiów na politechnice "bawił się" również w... kaskadera. Z tego hobby wyleczyła go groźna kontuzja kolana. Sławek próbował szkoły filmowej czy grafiki w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Techniki Komputerowej. Największe sukcesy odnosi jednak jako fotograf. Ma na swoim koncie szereg sesji reklamowych, wystaw autorskich, publikuje swoje prace na łamach magazynów Viva i Gala, a w 2006 roku wygrał konkurs miesięcznika Playboy Fotoerotica. Więcej prac Sławka możecie zobaczyć na stronie internetowej lub Facebooku.
Makeup: Anna Kołyga - facebook
Asystent, backstage:  Cezary Lewandowski - www

Więcej o: