Range Rover Cabrio od NCE

Poprzednia generacja Range Rovera była chętnie brana na warsztat przez tunerów. Nowa generacja też już jest dostępna w ciekawych wersjach, jak ten kabriolet
Range Rover Cabrio od NCE Za pozbycie się dachu z najnowszego Range'a odpowiedzialna jest firma NCE Za pozbycie się dachu z najnowszego Range'a odpowiedzialna jest firma NCE. Firma wypuści na rynek model Evoque Convertible, ale dopiero w przyszłym roku Poprzednia generacja Range Rovera była chętnie brana na warsztat przez tunerów. Nowa generacja też już jest dostępna w ciekawych wersjach, jak ten kabriolet. Za pozbycie się dachu z najnowszego Range'a odpowiedzialna jest firma NCE (Newport Convertible Engineering). Przerabianiem samochodów ze stałym dachem, na kabriolety zajmuje się od dokładnie trzydziestu lat. Odciąć dach potrafi każdy, ale stworzyć dobrze wykonany i szczelny składany dach już nie. Drzwi zachowały ramki okien i na nich opiera się rama rozłożonego dachu. Według NCE jest to pierwsza przeróbka nowego Range Rovera na kabriolet. Ale to żadna sztuka. Ciekawsze jest to, że tak zmodyfikowane Range Rovery będą sprzedawane w wybranych salonach firmowych Land Rovera na całym świecie. A to już świadczy o wysokiej jakości produktów NCE. Produkcja rusza we wrześniu tego roku. Klienci pragnący jeździć fabrycznym Range Roverem ze składanym dachem będą musieli poczekać nieco dłużej. Brytyjska firma wypuści na rynek model Evoque Convertible, ale dopiero w przyszłym roku.

Za pozbycie się dachu z najnowszego Range'a odpowiedzialna jest firma NCE (Newport Convertible Engineering). Przerabianiem samochodów ze stałym dachem, na kabriolety zajmuje się od dokładnie trzydziestu lat.

Salon Genewa 2012 | Range Rover Evoque w wersji cabrioRange Rover Evoque Cabrio

Odciąć dach potrafi każdy, ale stworzyć dobrze wykonany i szczelny składany dach już nie. Drzwi zachowały ramki okien i na nich opiera się rama rozłożonego dachu. Według NCE jest to pierwsza przeróbka nowego Range Rovera na kabriolet. Ale to żadna sztuka. Ciekawsze jest to, że tak zmodyfikowane Range Rovery będą sprzedawane w wybranych salonach firmowych Land Rovera na całym świecie. A to już świadczy o wysokiej jakości produktów NCE. Produkcja rusza we wrześniu tego roku.

Klienci pragnący jeździć fabrycznym Range Roverem ze składanym dachem będą musieli poczekać nieco dłużej. Brytyjska firma wypuści na rynek model Evoque Convertible, ale dopiero w przyszłym roku.