Alfa Romeo MiTo - powiew świeżości

Alfa Romeo zafundowała pięcioletniemu MiTo dyskretną kurację odmładzającą. Żeby dostrzec zmiany, trzeba się sporo naszukać
Alfa Romeo MiTo Alfa Romeo zafundowała pięcioletniemu MiTo dyskretną kurację odmładzającą Alfa Romeo zafundowała pięcioletniemu MiTo dyskretną kurację odmładzającą. Gama silnikowa poszerzyła się o 0,9-litrowy silnik benzynowy o mocy 105 KM Alfa Romeo zafundowała pięcioletniemu MiTo dyskretną kurację odmładzającą. Lista zmian jest bardzo, ale to bardzo uboga. Znajdziemy na niej delikatnie zmodyfikowany grill, który przywodzi na myśl ten z Giulietty, zmienione listwy wokół reflektorów, których tworzywo przypomina szlifowane aluminium oraz nowy lakier Anthracite Grey. We wnętrzu zagościły trzy nowe kolory tapicerki oraz system multimedialny Uconnect z 5-calowym wyświetlaczem, Bluetoothem i gniazdem USB. To by było na tyle w kwestii widocznych zmian. Do odświeżonego MiTo oferowane są też nowe pakiety wyposażenia, a gama silnikowa poszerzyła się o 0,9-litrowy silnik benzynowy o mocy 105 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 145 Nm. Wyposażona w niego mała Alfa rozpędza się do setki w 11,4 s i osiąga maksymalną prędkość rzędu 184 km/h. Włosi zapewniają, że średnie zużycie paliwa wynosi 4,2 l/100 km.

SUV Alfy Romeo za 2-3 lata?

Lista zmian jest bardzo, ale to bardzo uboga. Znajdziemy na niej delikatnie zmodyfikowany grill, który przywodzi na myśl ten z Giulietty, zmienione listwy wokół reflektorów, których tworzywo przypomina szlifowane aluminium oraz nowy lakier Anthracite Grey. We wnętrzu zagościły trzy nowe kolory tapicerki oraz system multimedialny Uconnect z 5-calowym wyświetlaczem, Bluetoothem i gniazdem USB. To by było na tyle w kwestii widocznych zmian.

Do odświeżonego MiTo oferowane są też nowe pakiety wyposażenia, a gama silnikowa poszerzyła się o 0,9-litrowy silnik benzynowy o mocy 105 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 145 Nm. Wyposażona w niego mała Alfa rozpędza się do setki w 11,4 s i osiąga maksymalną prędkość rzędu 184 km/h. Włosi zapewniają, że średnie zużycie paliwa wynosi 4,2 l/100 km.

Ile trzeba zapłacić za nowe Alfy Romeo? Oto ceny wszystkich modeli

Więcej o:
Komentarze (8)
Alfa Romeo MiTo - powiew świeżości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wsamosedno

  Oceniono 1 raz 1

  4,2 litra - miciak z TwinAirem bankowo będzie palił w okolicach 8-10 litrów.

 • ekspert_motoryzacji

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież w 2013 roku miała wyjść wersja 5-drzwiowa! No, jak Alfa Romeo tak przygotowuje zmiany i lifting, to się nie dziwię, że mają takie marne i niskie wyniki sprzedaży.

 • Gość: Lisek

  0

  To dobra mobilizacja na przesiadkę na rower, oszczędność i aktywność to lubię!

 • Gość: Brunet

  0

  Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw

 • Gość: WETO

  0

  Inwestycje inwestycjami, ale zdrowie człowieka musi być stawiane zawsze na pierwszym miejscu !

 • Gość: shy

  0

  tylko na polskich stacjach paliwo drozeje wolniej, bo oni staja przeciw zydom i amerykanom co podnosza ceny

 • Gość: dobry

  0

  Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.

 • Gość: szypr

  0

  polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX