Toyota Auris Touring Sports od 62 900 zł

Nowa Toyota Auris w wersji kombi jest o 3 tys. zł droższa od odmiany hatchback. Za 62 900 zł otrzymujemy auto z 530-litrowym bagażnikiem w wersji Life. Co znajduje się na jego pokładzie?
Toyota Auris Touring Sports od 62 900 zł Co znajduje się na jego pokładzie? Nowa Toyota Auris w wersji kombi jest o 3 tys. zł droższa od odmiany hatchback. Za 62 900 zł otrzymujemy auto z 530-litrowym bagażnikiem w wersji Life Nowa Toyota Auris w wersji kombi jest o 3 tys. zł droższa od odmiany hatchback. Za 62 900 zł otrzymujemy auto z 530-litrowym bagażnikiem w wersji Life. Podstawowa Toyota Auris Touring Sports wyposażona jest (podobnie jak hatchback) w benzynowy silnik 1.33 l o mocy 99 KM, sprzężony z 6-biegową skrzynią manualną. Na liście wyposażenia bazowej odmiany Life znajduje się m.in. 7 poduszek powietrznych i radio CD/MP3 z 4 głośnikami. Oferta Toyoty obejmuje aż 5 wersji wyposażenia - od wspomnianego Life przez Active, Premium i Dinamic po Prestige. Najdroższy Auris Touring Sport to odmiana hybrydowa w wersji Prestige za 99 900 zł. Na liście silników znajdują się: - benzynowa jednostka 1.33 l o mocy 99 KM,- benzynowa jednostka 1.6 l o mocy 132 KM,- turbodiesel 1.4 l o mocy 90 KM,- turbodiesel 2.0 l o mocy 126 KM,- hybryda o łącznej mocy 136 KM.

Oto najtańsza hybryda dostępna w Polsce. Ceny startują od...

Podstawowa Toyota Auris Touring Sports wyposażona jest (podobnie jak hatchback) w benzynowy silnik 1.33 l o mocy 99 KM, sprzężony z 6-biegową skrzynią manualną. Na liście wyposażenia bazowej odmiany Life znajduje się m.in. 7 poduszek powietrznych i radio CD/MP3 z 4 głośnikami. Oferta Toyoty obejmuje aż 5 wersji wyposażenia - od wspomnianego Life przez Active, Premium i Dinamic po Prestige. Najdroższy Auris Touring Sport to odmiana hybrydowa w wersji Prestige za 99 900 zł.

Na liście silników znajdują się:
- benzynowa jednostka 1.33 l o mocy 99 KM,
- benzynowa jednostka 1.6 l o mocy 132 KM,
- turbodiesel 1.4 l o mocy 90 KM,
- turbodiesel 2.0 l o mocy 126 KM,
- hybryda o łącznej mocy 136 KM.

Używana Corolla w cenie do 10 tys. zł? Mamy prawie 40 propozycji

Oto szczegółowy cennik Toyoty Auris Touring Sports:

Toyota Auris Touring Sports - ceny

Więcej o:
Komentarze (9)
Toyota Auris Touring Sports od 62 900 zł
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fakej

  Oceniono 32 razy 8

  może ktoś wyjaśnić co w nazwie tego ociężałego tapczana robi słowo: "sport"?

 • gostek_gostek

  Oceniono 4 razy 4

  Toyota zawsze racjonalnie postępuje i ma praktyczne podejście do motoryzacji. Auris nie musi byc sportowy bo Toyota ma rasowe sportowe auta. A że stylistyka się nie podoba to inna sprawa. Dla mnie auto też jest zbyt ociężałe z wyglądu (bo nie z wagi - jest lżejsza niż poprzednik i to sporo!)

 • viggen

  Oceniono 10 razy 4

  ach, te niskoprofilówki na 17tkach i niskie podwozie na nasze dziury... nic, tylko popłakać się ;-)

 • fragles102

  Oceniono 8 razy 2

  TOYOTA świetnie usportawia swoje wersje np. COROLLA
  z wygladu nic nie zapowiada
  a doznania sportowe na najwyzszym poziomie hehe

 • twojalewareka

  Oceniono 3 razy -1

  Co za bzdura! Wersja Life w tym samochodzie nie ma żadnego radia! Zapewne Toyota celuje tą wersją w samochody flotowe...
  Zwykły Auris rozczarował mnie po jeździe próbnej, silnik o mocy 135KM wcale nie jest żwawszy niż w mojej Corolli z 2002r o mocy 110KM. Wnętrze niezbyt udane, wysoka linia szyb, słaba widoczność i niestety słabe wyposażenie w standardzie. Zwykły Auris 1.6 w wersji Active to straszny golas, a ceny wyższych wersji powodują że zaczynasz rozglądać się za czymś innym, z tego powodu po 3 toyotach kupiliśmy inne auto...

 • czemu_ja

  Oceniono 3 razy -3

  byłoby fajne auto, gdyby były mocniejsze silniki. ale dla przedstawicieli handlowych i kapeluszy wystarczy to co jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX