Dziewczyna i samochód: Alicja i Porsche 911 Turbo Cabrio

Wracamy do naszego cyklu dziewczyna i samochód. Tym razem prezentujemy wam kogoś wyjątkowego...

W przyrodzie nic nie ginie. U nas też. Pewnie niewielu z was pamięta targi Motor Show, a jeszcze mniej konkurs, który wtedy zorganizowaliśmy. Z waszą pomocą wybieraliśmy "Miss salonu Motor Show Poznań 2013". Zwyciężczyni zapewniliśmy profesjonalną sesję fotograficzną i publikacje na łamach moto.pl. Trochę to trwało, ale w końcu nadszedł ten moment.

Nasz plebiscyt wygrała Alicja Sudakowska. Alicja jest tak zapracowaną modelką, że termin sesji musieliśmy przekładać kilkakrotnie. Najlepsze jest to, że w odróżnieniu do wielu innych modelek nasza główna bohaterka nie ma własnej strony internetowej czy fanpaga na Facebooku. Nie reklamuje się, a mimo te od pracy i zleceń nie może się odgonić. Tu macie jedną z nielicznych możliwości podpatrzenia co słychać u Alicji.

sDo zrobienia tej sesji zaangażowaliśmy Sławka Taboryskiego. 33 letni fotograf z Warszawy, który podczas studiów na politechnice "bawił się" również w... kaskadera. Z tego hobby wyleczyła go groźna kontuzja kolana. Sławek próbował szkoły filmowej czy grafiki w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Techniki Komputerowej. Największe sukcesy odnosi jednak jako fotograf. Ma na swoim koncie szereg sesji reklamowych, wystaw autorskich, publikuje swoje prace na łamach magazynów Viva i Gala, a w 2006 roku wygrał konkurs miesięcznika Playboy Fotoerotica. Więcej prac Sławka możecie zobaczyć na stronie internetowej lub Facebooku.

Więcej o: