Poliftingowy Chevrolet Camaro wyceniony

Polskie ceny odświeżonego Chevroleta Camaro startują od 219 990 zł. Pierwsze dostawy do klientów będą realizowane we wrześniu
Chevrolet Camaro Najgorętsze auto Chevroleta po liftingu Nowe zderzaki, grill i maska - odświeżony Chevroleta Camaro jest teraz bardziej "retro". Polskie ceny auta startują od 219 990 zł. Pierwsze dostawy we wrześniu Nowe zderzaki, grill i maska - odświeżone Camaro jest teraz bardziej "retro". Tylne lampy nawiązują do protoplasty z lat 60. Pomimo spłaszczenia przednich reflektorów, "spojrzenie" muscle cara od Chevroleta wydaje się być nieco mniej agresywne niż w wersji sprzed liftingu. Camaro to jednak wciąż rasowe auto sportowe. Nie zmienił tego nawet "ugrzeczniony" pas przedni. W wyposażeniu standardowym odświeżonego Camaro znalazł się system zdalnego otwierania samochodu bez kluczyka. Dodatkowo, klienci mogą zamówić funkcję zdalnego uruchamiania silnika oferowaną w modelach z automatyczną skrzynią biegów. Standardem jest technologia Chevrolet MyLink z siedmiocalowym ekranem dotykowym, kamerą cofania i systemem rozpoznawania mowy, która w połączeniu z nowym kolorowym wyświetlaczem head-up pozwala kierowcy skupić się na obserwacji drogi bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Opcjonalnie, oferowana jest nawigacja satelitarna z mapami Europy. Pod maską Chevroleta Camaro pracuje silnik o pojemności 6.2 litra rozwijający 432 KM (318 kW) w wersji z sześciobiegową przekładnią manualną i 405 KM (298 kW) w wersji wyposażonej w skrzynię automatyczną z funkcją ręcznej zmiany przełożeń TAP shift. Polskie ceny odświeżonego Chevroleta Camaro startują od 219 990 zł. Pierwsze dostawy do klientów będą realizowane we wrześniu.

Pierwsze zdjęcia Camaro Z/28

Nowe zderzaki, grill i maska - odświeżone Camaro jest teraz bardziej "retro". Tylne lampy nawiązują do protoplasty z lat 60. Pomimo spłaszczenia przednich reflektorów, "spojrzenie" muscle cara od Chevroleta wydaje się być nieco mniej agresywne niż w wersji sprzed liftingu. Camaro to jednak wciąż rasowe auto sportowe. Nie zmienił tego nawet "ugrzeczniony" pas przedni.

W wyposażeniu standardowym odświeżonego Camaro znalazł się system zdalnego otwierania samochodu bez kluczyka. Dodatkowo, klienci mogą zamówić funkcję zdalnego uruchamiania silnika oferowaną w modelach z automatyczną skrzynią biegów. Standardem jest technologia Chevrolet MyLink z siedmiocalowym ekranem dotykowym, kamerą cofania i systemem rozpoznawania mowy, która w połączeniu z nowym kolorowym wyświetlaczem head-up pozwala kierowcy skupić się na obserwacji drogi bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Opcjonalnie, oferowana jest nawigacja satelitarna z mapami Europy.

Pod maską Chevroleta Camaro pracuje silnik o pojemności 6.2 litra rozwijający 432 KM (318 kW) w wersji z sześciobiegową przekładnią manualną i 405 KM (298 kW) w wersji wyposażonej w skrzynię automatyczną z funkcją ręcznej zmiany przełożeń TAP shift.

Używane Chevrolety Camaro

Chevrolet Camaro 3.6 2010 r.Chevrolet Camaro 6.2 2011 r.Chevrolet Camaro SS 6.2 2010r.
Chevrolet Camaro 3.6 2010 r.Chevrolet Camaro 6.2 2011 r.Chevrolet Camaro SS 6.2 2010
Więcej o:
Komentarze (5)
Poliftingowy Chevrolet Camaro wyceniony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • liczbynieklamia

  Oceniono 16 razy 14

  Nadal jest bardzo tanio, a jeśli wziąć pod uwagę, że cena zawiera 10% cła, 18.3% akcyzy i 23% podatku VAT (oczywiście akcyza jest też od cła, a VAT od cła i akcyzy), to można powiedzieć, że Chevy rozdaje Camaro niemal za darmo.

 • dell68

  Oceniono 17 razy 9

  Oby nigdy nie wpadł do głowy inżynierom Chevroleta pomysł skonstruowania do tego auta silnika 1,6 quatroturbo z kompresorem o mocy 430 KM co pewnie nie długo będzie standardem w europejskich samochodach.

 • Gość: ???

  0

  Dobra... - ile pali?

 • sselrats

  0

  219 990 zetow za Camaro! Kuchnia, dolar w Polsce mocno stoi.

 • Gość: bumblebebe

  Oceniono 2 razy -2

  taa tanio za auto ktore kosztuje 25k USD :P chca 3 razy tyle ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX