Jesienią w USA - nowy Chevrolet Malibu

Największy model oferowany przez Chevroleta w Europie, Malibu otrzyma jeszcze w tym roku facelifting
Jesienią w USA - nowy Chevrolet Malibu Największy model oferowany przez Chevroleta w Europie, Malibu, otrzyma już w tym roku facelifting Nowy Chevrolet Malibu jest odważnie wystylizowany. Charakteryzuje go mocniej wyrysowany przód, z bardziej charakterystycznym wlotem powietrza i dużym znaczkiem Nowe Malibu jest bardziej odważnie wystylizowane. Mocniej wyrysowany przód, z bardziej charakterystycznym wlotem powietrza i dużym znaczkiem przyda się tej limuzynie. W tylnej części nadwozia zmieniło się o wiele mniej. Nowe są właściwie tylko klosze lamp. We wnętrzu, przez zastosowanie nowych foteli powiększono przestrzeń (głównie na kolana) dla pasażerów siedzących z tyłu. Na centralnej konsoli pojawiły się aż dwa miejsca na smartphony. Malibu rocznik 2014 otrzyma poprawiony układ jezdny - precyzyjniej pracujące wspomaganie, nowe amortyzatory, bardziej wydajny układ hamulcowy. Pojawią się nowe silniki: 2,5 litrowy, 4 cylindrowy o mocy 197 KM z systemem Start/Stop zastąpi jednostkę 2,4 litrową, która osiągała 164 KM mocy. Znacznie wzrośnie również moc dwulitrowego silnika. Dzięki turbodoładowaniu będzie dysponować teraz 262 KM mocy. Zmodernizowany model pojawi się w amerykańskich salonach jesienią, a na Stary Kontynent powinien trafić w przyszłym roku. Nie jest jednak pewne, czy europejska wersja Malibu będzie zmieniona w takim samym stopniu jak amerykańska.
60 lat Chevroleta Corvette60 lat Chevroleta Corvette

Nowe Malibu jest bardziej odważnie wystylizowane. Mocniej wyrysowany przód, z bardziej charakterystycznym wlotem powietrza i dużym znaczkiem przyda się tej limuzynie. W tylnej części nadwozia zmieniło się o wiele mniej. Nowe są właściwie tylko klosze lamp. We wnętrzu, przez zastosowanie nowych foteli powiększono przestrzeń (głównie na kolana) dla pasażerów siedzących z tyłu. Na centralnej konsoli pojawiły się aż dwa miejsca na smartphony.

Tania, duża limuzyna - zobacz ofery

Malibu rocznik 2014 otrzyma poprawiony układ jezdny - precyzyjniej pracujące wspomaganie, nowe amortyzatory, bardziej wydajny układ hamulcowy. Pojawią się nowe silniki: 2,5 litrowy, 4 cylindrowy o mocy 197 KM z systemem Start/Stop zastąpi jednostkę 2,4 litrową, która osiągała 164 KM mocy. Znacznie wzrośnie również moc dwulitrowego silnika. Dzięki turbodoładowaniu będzie dysponować teraz 262 KM mocy.

Zmodernizowany model pojawi się w amerykańskich salonach jesienią, a na Stary Kontynent powinien trafić w przyszłym roku. Nie jest jednak pewne, czy europejska wersja Malibu będzie zmieniona w takim samym stopniu jak amerykańska.

Więcej o:
Komentarze (4)
Jesienią w USA - nowy Chevrolet Malibu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: adam

  0

  bardzo ladny samochod

 • henryklew

  0

  Tragedią to jest ten znawca który tak ocenił, mógł chociaż dodać że to tylko jego jego punkt widzenia.

 • fanbeat

  Oceniono 5 razy -5

  To samo dotyczy Insigni, ktora sfaceliftowana w 4kw ma byc rowniez w sprzedazy, zdjecia juz gdzies byly.

 • beatricelaroye

  Oceniono 17 razy -11

  Wnętrze tragedia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX