Mercedes lepszy niż S-klasa

Na tylnej kanapie S-klasy można podróżować wygodnie, ale jeśli pan prezes jest pracoholikiem, będzie potrzebował biura na kołach. Jego oczekiwania może spełnić luksusowe Viano
Mercedes Viano Marco Polo - test | Pierwsza jazdaMercedes Viano Marco Polo - test | Pierwsza jazda

Viano to wieloosobowy van. Jego zadanie zazwyczaj ogranicza się do przewożenia większej ilości pasażerów. Ale firma Carisma Auto Design uznała go za doskonałą bazę do stworzenia luksusowego biura na kołach. Podstawą wyposażenia są wygodne fotele i składane stoliki. Układ niby jak w PKP, ale o kilka klas wyżej.

Wyposażenie dodatkowe? Taka lista nie istnieje. Każdy klient musi ją stworzyć sam i przedyskutować nie tyle zasadność, co możliwość zamontowania swoich zachcianek. Powiedzmy tylko, że takie gadżety, jak lodówka, czy sprzęt Bang & Olufsen zmieszczą się na pewno. Jeden z klientów zamówił kryształowe popielniczki, kieliszki do szampana i zestaw piór z logo firmy. Życzenie oczywiście zostało spełnione, ale cena pozostaje tajemnicą handlową.

>>> Mercedes Viano już od... <<<

Więcej o:
Komentarze (6)
Mercedes lepszy niż S-klasa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bexol1985

  Oceniono 4 razy 4

  Ładny, nie rzucający się tak w oczy jak drogie limuzyny,a w środku więcej miejsca niż niejeden pokój gościnny w m2. Jak dla mnie bomba. Koszty jednak wysokie, poza paliwem trzeba jeszcze opłacić szofera :)

  dcvw.blogspot.com

 • mum-foha

  Oceniono 6 razy 0

  Ciekawe, czy Prezes zaakceptuje zardzewiałą tylną klapę rok po zakupie, a narożniki bocznych szyb po 18 miesiącach. Dostawcza gwiazda to jeżdżąca rdza - z wyrokiem w chwili wyprodukowania.

 • axermann

  Oceniono 3 razy -1

  W dodatkowym wyposażeniu jako standard jest szybkie łapanie rdzy, tak samo jak w sprinterze-i jak taki prezes będzie jeździł w takiej "osranej" "limuzynie"

 • fakej

  Oceniono 23 razy -11

  A w pakiecie pewnie belka skrętna albo resory piórowe i 110 cdi pod maską?
  Równie dobrze można wstawić głośniki Bang & Olufsen i biurko na pakę do Lublina.
  Czemu ten artykuł trafił na moto.pl, a nie czterykaty.pl?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX