Diabelne Maserati GranTurismo

Nie ma rogów, ale to diabelny samochód. Nazywa się Demonoxious i ma 666 KM mocy
Diabelne Maserati GranTurismo Nie ma rogów, ale to diabelny samochód. Nazywa się Demonoxious i ma 666 KM mocy Niemiecki tuner Wheelsandmore przygotował auto Demonoxious, które bazuje na Maserati GranTurismo MC Stradale i oferuje 666 KM mocy Niemiecki tuner Wheelsandmore, jak sama nazwa wskazuje, oferuje własne koła do samochodów sportowych (i nie tylko) oraz oferuje programy podkręcające osiągi samochodów. Najnowsza kreacja nosi nazwę Demonoxious i bazuje na Maserati GranTurismo MC Stradale. Na pierwszy rzut poszły koła, specjalność zakładu. Są to skręcane obręcze 6Sporz2, dostępne w rozmiarach 20-22 cale. Maserati otrzymało 21-calowe koła, których zestaw kosztuje bagatela 9916 euro. Pod maską zamontowano nowy kompresor z własnym smarowaniem, nowy wlot powietrza, oprogramowanie i układ wydechowy ze stali nierdzewnej. Efekt końcowy to 666 KM mocy i 640 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu właściciel rzadko będzie się pieklił na światłach - przegrana z innym autem jest mało realna. Przyspieszenie do 100 km/h wynosi zaledwie 3,8 s. Prędkość ograniczono elektronicznie do 320 km/h.
Salon Genewa 2013 | Maserati GranTurismo MC StradaleMaserati GranTurismo MC Stradale

Niemiecki tuner Wheelsandmore, jak sama nazwa wskazuje, oferuje własne koła do samochodów sportowych (i nie tylko) oraz oferuje programy podkręcające osiągi samochodów. Najnowsza kreacja nosi nazwę Demonoxious i bazuje na Maserati GranTurismo MC Stradale.

Na pierwszy rzut poszły koła, specjalność zakładu. Są to skręcane obręcze 6Sporz2, dostępne w rozmiarach 20-22 cale. Maserati otrzymało 21-calowe koła, których zestaw kosztuje bagatela 9916 euro.

Pod maską zamontowano nowy kompresor z własnym smarowaniem, nowy wlot powietrza, oprogramowanie i układ wydechowy ze stali nierdzewnej. Efekt końcowy to 666 KM mocy i 640 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu właściciel rzadko będzie się pieklił na światłach - przegrana z innym autem jest mało realna. Przyspieszenie do 100 km/h wynosi zaledwie 3,8 s. Prędkość ograniczono elektronicznie do 320 km/h.

>> Ile trzeba dać za bazę? Oto ceny nowych Maserati <<

Więcej o:
Komentarze (2)
Diabelne Maserati GranTurismo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • hexapuma

    Oceniono 2 razy 2

    Wyjeżdżając z fabryki już robi wrażenie oni tylko wydobyli to co najlepsze w Maserati. Moim zdaniem tylko Włosi potrafią robić samochody z dusza.

  • Gość: jacek

    Oceniono 1 raz 1

    Jak mozna stuningowac cos co jest doskonale ? Maserati w kazdym wydaniu to gorna polka dla prawdziwego konesera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX