Skoda Rapid Sport | Galeria

Skoda Rapid Sport to zapowiedź wersji vRS. Skoda udostępniła galerię zdjęć
Skoda Rapid Sport Skoda Rapid Sport to zapowiedź wersji vRS. Skoda udostępniła galerię zdjęć Skoda udostępniła galerię zdjęć modelu Rapid Sport. Prototyp Rapid Sport to zapowiedź usportowionej wersji vRS Najmocniejsza wersja silnikowa Skody Rapid ma 122 KM, co w dzisiejszych czasach nie jest mocą oszałamiającą. Prototyp Rapid Sport to zapowiedź usportowionej wersji vRS. Niestety poza garścią zdjęć Skoda nadal skąpi jakichkolwiek informacji na temat tego auta. Dwukolorowe nadwozie prezentuje dwa schematy kolorystyczne: szary lakier z czerwonymi kołami z prawej strony i odwrotny z lewej. Rasowy wygląd podkreślony jest zderzakami o nowym kształcie oraz wlotami powietrza na masce, czy spoilerem na tylnej klapie. W środku znajdziemy sportowe fotele Recaro, sportową kierownicę i podświetlane listwy progowe.
Fabryczni tunerzy - Skoda RSFabryczni tunerzy - Skoda RS

Najmocniejsza wersja silnikowa Skody Rapid ma 122 KM, co w dzisiejszych czasach nie jest mocą oszałamiającą. Prototyp Rapid Sport to zapowiedź usportowionej wersji vRS. Niestety poza garścią zdjęć Skoda nadal skąpi jakichkolwiek informacji na temat tego auta.

Dwukolorowe nadwozie prezentuje dwa schematy kolorystyczne: szary lakier z czerwonymi kołami z prawej strony i odwrotny z lewej. Rasowy wygląd podkreślony jest zderzakami o nowym kształcie oraz wlotami powietrza na masce, czy spoilerem na tylnej klapie. W środku znajdziemy sportowe fotele Recaro, sportową kierownicę i podświetlane listwy progowe.

>> Czy Skoda Rapid nadal jest droga w zakupie? Sprawdź <<

Więcej o:
Komentarze (17)
Skoda Rapid Sport | Galeria
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aerofan

  Oceniono 23 razy 11

  Jest kura, jest impreza !

 • 7_of_9

  Oceniono 20 razy 6

  Gdyby kosmici nie znający ziemskich realiów czytali ten portal, odniesliby wrażenie, że najbardziej pożądanymi i najlepszymi pod każdym względem autami są Skoda oraz Volkswagen,.

 • sselrats

  Oceniono 5 razy 3

  Czeski zart: samochod sportowy 122 KM. Kto wie 0-100 km/h? Ponizej 6s?

 • marten

  Oceniono 4 razy 2

  Noooo żenua.... Nie to co nasz znany, uznany, seryjnie produkowany hit numer jeden eksportu - Polonez, nie chłopaki? Najwięcej "znafcuf" na takich portalach siada w wypierdzianym przez kebabopodawacza Turasa fotelu Passata lub Audi i myślą, że stanowią elytę motoryzacji.

 • dz1ad3k

  Oceniono 2 razy 2

  Inaczej pomalowana i inne zderzaki?

 • lares87

  Oceniono 42 razy 2

  brzydkie to jak kazda skoda

 • fragles102

  Oceniono 9 razy 1

  szkoda ma takie tradycje w sporcie:
  dawno dawno temu jak organizowali zawody polowania na kuropatwy to uciekajaca kura dostała strzała w dupę ,podobno później leciała jeszcze szybciej i sie uniosła w powietrze
  i stad te tradycje sportowe hehe

 • kamito

  0

  Na galerii wygląda niźle ciekawe jak będzie w rzeczywistości, ale myślę że będzie dobrym sposobem na konkurencję i razem z Scirocco R oraz Golfem GTI i R zdomiunują rynek

 • wildernessking

  Oceniono 10 razy 0

  skoda sroda, a jaki wolzwagen jest w środku (ewentualnie ałdi)?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX