Poliftingowe Renault Scenic wycenione

Do polskich salonów Renault wjechał właśnie odświeżony Scenic. Ceny startują od niespełna 70 tys. zł, ale od tej kwoty można odliczyć 5 tys. zł - tyle wynosi rabat na francuskiego vana
Poliftingowe Renault Scenic wycenione Do polskich salonów Renault wjechał właśnie odświeżony Scenic Do polskich salonów Renault wjechał właśnie odświeżony Scenic. Ceny startują od niespełna 70 tys. zł. Klientom przysługuje jednak teraz rabat w kwocie 5 tys. zł Ceny startują od niespełna 70 tys. zł, ale od tej kwoty można odliczyć 5 tys. zł - tyle wynosi rabat na francuskiego vana. Najważniejszą nowością, którą przyniósł ze sobą lifting, są dwa nowe silniki. Jednostka Energy TCe 115 to 1.2-litrowy, turbodoładowany benzyniak o mocy 115 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 190 Nm. Do diesli dołączył Energy dCi 110 o pojemności 1.5 litra, mocy 110 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 260 Nm. Jest on najoszczędniejszym silnikiem w gamie. Według Renault zadowala się czterema litrami oleju napędowego na 100 km. Tył samochodu pozostał bez widocznych zmian. Zdecydowanie więcej dzieje się z przodu. Zaokrąglono krawędzie grilla, przeprojektowano zderzak, który nadaje autu nowocześniejszego wyglądu. Najistotniejszą zmianą są jednak przednie reflektory, które, dzięki wygładzeniu linii, wyglądają zdecydowanie bardziej elegancko. Na rynku polskim najtańszą wersją odświeżonego Scenika jest Authentique, dysponująca silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy 110 KM. Cena katalogowa to 69 990 złotych, przy czym klienci mogą aktualnie liczyć na rabat w wysokości 5 tys. zł. Tymczasem ceny na model Renault Grand Scenic startują zgodnie z cennikiem od 78 500 zł (również rabat 5 000 złotych). Kierowca w podstawowej wersji otrzymuje auto skonfigurowane według poziomu Expression z silnikiem Energy TCe 115 KM.

Numer 3 na liście polskich
bestsellerów z kwietnia wyceniony

Najważniejszą nowością, którą przyniósł ze sobą lifting, są dwa nowe silniki. Jednostka Energy TCe 115 to 1.2-litrowy, turbodoładowany benzyniak o mocy 115 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 190 Nm. Do diesli dołączył Energy dCi 110 o pojemności 1.5 litra, mocy 110 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 260 Nm. Jest on najoszczędniejszym silnikiem w gamie. Według Renault zadowala się czterema litrami oleju napędowego na 100 km.

Tył samochodu pozostał bez widocznych zmian. Zdecydowanie więcej dzieje się z przodu. Zaokrąglono krawędzie grilla, przeprojektowano zderzak, który nadaje autu nowocześniejszego wyglądu. Najistotniejszą zmianą są jednak przednie reflektory, które, dzięki wygładzeniu linii, wyglądają zdecydowanie bardziej elegancko.

Na rynku polskim najtańszą wersją odświeżonego Scenika jest Authentique, dysponująca silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy 110 KM. Cena katalogowa to 69 990 złotych, przy czym klienci mogą aktualnie liczyć na rabat w wysokości 5 tys. zł.

>>> Ile trzeba zapłacić za inne modele Renault? Oto ceny całej gamy <<<

Tymczasem ceny na model Renault Grand Scenic startują zgodnie z cennikiem od 78 500 zł (również rabat 5 000 złotych). Kierowca w podstawowej wersji otrzymuje auto skonfigurowane według poziomu Expression z silnikiem Energy TCe 115 KM.

Więcej o:
Komentarze (3)
Poliftingowe Renault Scenic wycenione
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • villamos

  Oceniono 1 raz 1

  A na zdjęciu poprzednia wersja - wstyd!!!

  Co do samego samochodu - silniczek od kosiarki 1.2 turbo na masę własną ponad 1.5 tony - powodzenia...

 • zzrobert

  Oceniono 18 razy -6

  a potem i tak Renault ostatecznie wypnie się na Ciebie przy próbie usunięcia wady.

  Szczerze odradzam wszelkie kontakty z tą marką.
  Miałem 5 pojazdów Renault w sumie przez ok 20 lat i nigdy więcej tego #%$#$!@.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX