Specjalne Scirocco na specjalną okazję

Volkswagen wyprodukował milion egzemplarzy modelu Scirocco. Z tej okazji do salonów trafi specjalna edycja modelu o nazwie Million Edition. Nacieszą się nią wyłącznie Niemcy i... Chińczycy
Specjalne Scirocco na specjalną okazję Do salonów trafi specjalna edycja modelu o nazwie Million Edition Volkswagen wyprodukował 1 mln egzemplarzy Scirocco. Z tej okazji do salonów trafi specjalna edycja modelu o nazwie Million Edition - w Niemczech i Chinach Volkswagen wyprodukował milion egzemplarzy modelu Scirocco. Z tej okazji do salonów trafi specjalna edycja modelu o nazwie Million Edition. Nacieszą się nią wyłącznie Niemcy i... Chińczycy. Specjalna odmiana Scirocco trafi jedynie do niemieckich i chińskich salonów Volkswagena. Niemcy, jako ojczyzna Volkswagena, nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem. Wybór Chin jako drugiego kraju sprzedaży specjalnego Scirocco też raczej nie dziwi. Jeśli w grę wchodzi marketing, to nie może w niej zabraknąć Państwa Środka, czyli największego rynku motoryzacyjnego świata. Scirocco Million Edition będzie dostępne wyłącznie z czarnym lakierem oraz srebrnymi pasami biegnącymi wzdłuż auta. Zderzaki to nic innego jak pakiet stylistyczny R-Design. Dodatkowymi smaczkami są srebrne lusterka oraz przyciemniane szyby i klosze tylnych lamp. Standard stanowią 17-calowe felgi o charakterystycznym wzorze, które w opcji mogą urosnąć o jeden, a nawet dwa cale. We wnętrzu panuje surowa czerń. Skórzane fotele obszyto kontrastującą pomarańczową nicią, która znalazła się też na kole kierownicy. Dodatkowo, na pedałach znalazły się aluminiowe nakładki. Z tego samego materiału wykonano listwy progowe z napisem "Million". Pod maską specjalnego Scirocco nie znajdzie się nic, czego byśmy już nie znali. Do wyboru będzie pięć silników: benzynowe TSI o mocy 122, 160 i 210 KM oraz turbodiesle w wariantach 140- i 177-konnym.

Volkswagen Taigun gotowy. Czeka na wprowadzenie do produkcji

Specjalna odmiana Scirocco trafi jedynie do niemieckich i chińskich salonów Volkswagena. Niemcy, jako ojczyzna Volkswagena, nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem. Wybór Chin jako drugiego kraju sprzedaży specjalnego Scirocco też raczej nie dziwi. Jeśli w grę wchodzi marketing, to nie może w niej zabraknąć Państwa Środka, czyli największego rynku motoryzacyjnego świata.

Scirocco Million Edition będzie dostępne wyłącznie z czarnym lakierem oraz srebrnymi pasami biegnącymi wzdłuż auta. Zderzaki to nic innego jak pakiet stylistyczny R-Design. Dodatkowymi smaczkami są srebrne lusterka oraz przyciemniane szyby i klosze tylnych lamp. Standard stanowią 17-calowe felgi o charakterystycznym wzorze, które w opcji mogą urosnąć o jeden, a nawet dwa cale.

We wnętrzu panuje surowa czerń. Skórzane fotele obszyto kontrastującą pomarańczową nicią, która znalazła się też na kole kierownicy. Dodatkowo, na pedałach znalazły się aluminiowe nakładki. Z tego samego materiału wykonano listwy progowe z napisem "Million".

>>> Ile trzeba zapłacić za nowego Volkswagena? Oto ceny wszystkich modeli <<<

Pod maską specjalnego Scirocco nie znajdzie się nic, czego byśmy już nie znali. Do wyboru będzie pięć silników: benzynowe TSI o mocy 122, 160 i 210 KM oraz turbodiesle w wariantach 140- i 177-konnym.

Więcej o:
Komentarze (5)
Specjalne Scirocco na specjalną okazję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • patrzy-kat

    Oceniono 19 razy 15

    Bez paniki. Za siedem lat z przebiegiem 150 000 wszystkie przyjada do PO-lski.

  • kamito

    0

    no okazja trzeba przyznać jest specjalna, a sam Scirocco mimo że nie lubię pasów na masce to jednak w tym przypadku podobają mi się nie rzucające się w oczy delikatnie stonowane, rewelka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX