Odnaleziono kultowy samochód z Pulp Fiction

Chevrolet Chevelle Malibu z 1964 roku, którym w słynnym Pulp Fiction jeździł Vincent Vega, w którego rolę wcielił się John Travolta został skradziony 19 lat temu. Teraz go odnaleziono
Kultowe Malibu odzyskane Odnaleziono kultowy samochód z Pulp Fiction. Chevrolet Chevelle Malibu z 1964 roku, którym jeździł Vincent Vega, którego grał John Travolta, został skradziony 19 lat temu. Teraz go odnaleziono. Chevrolet Chevelle Malibu z 1964 roku, którym w słynnym Pulp Fiction jeździł Vincent Vega, w którego rolę wcielił się John Travolta, został skradziony 19 lat temu. Teraz go odnaleziono. Auto skradziono spod domu Quentina Tarantino. Odnaleźć je udało się przypadkiem policji w Kalifornii. Ten kultowy klasyk przeszedł do historii kina tak bardzo, że zastępca szeryfa Carlos Arrieta z kalifornijskiego Victorville zatrzymał go do kontroli właśnie dlatego, że pamiętał go z Pulp Fiction. Sprawa wydała się dziwna już po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych. W bazie widniał samochód o takich samych numerach, który był zarejestrowany w Oakland w stanie Kalifornia. W śledztwie wyszło na jaw sfałszowanie numerów, o którym obecny właściciel nie miał zielonego pojęcia. Dopiero po zakończeniu śledztwa dowiedział się, że nabył auto Quentina Tarantino skradzione 19 lat temu.

czym jeździł Crockett i Tubbs w Miami ViceCzym jeździł Crockett i Tubbs w Miami Vice

Auto skradziono spod domu Quentina Tarantino. Odnaleźć udało się go przypadkiem policji w Kalifornii. Ten kultowy klasyk przeszedł do historii kina tak bardzo, że zastępca  szeryfa Carlos Arrieta z kalifornijskiego Victorville zatrzymał go do kontroli właśnie dlatego, że pamiętał do z Pulp Fiction. Sprawa wydała się dziwna już po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych. W bazie widniał samochód o takich samych numerach, który był zarejestrowany w Oakland w stanie Kalifornia. W śledztwie wyszło na jaw sfałszowanie numerów, o którym obecny właściciel nie miał zielonego pojęcia. Dopiero po zakończeniu śledztwa dowiedział się, że nabył auto Quentina Tarantino  skradzione 19 lat temu.

Więcej o: